Vaikinų savaitgalis su dėkingumu už lydėjimą Tiberiados broliams (2024 02 10–11)
Paskelbta: 2024-02-14 10:12:19

Vasario 10–11 d. savaitgalį Baltriškėse vyko tradicinis vaikinų savaitgalis, organizuojamas Jono Pauliaus II piligrimų centro kartu su Tiberiados broliais.

Savaitgalio metu vaikinai klausėsi Tiberiados brolių mokymų apie Dievo valią mūsų gyvenime ir diskutavo, kaip krikščionys turėtų veikti pasaulyje, žaidė stalo žaidimus. Vaikinai galėjo išgyventi vyrišką bendrystę per paprastus ir mažus, bet labai svarbius dalykus – darbus miške, maldą, dalijimąsi maistu ir gyvenimo istorijomis.

Esame dėkingi kiekvienam savaitgalyje dalyvavusiam vaikinui ir ypač broliams už tai, jog visados galime jaustis priimti ir laukiami Tiberiados vienuolyne Baltriškėse, už jų meilę ir atsidavimą lydint tikėjimo kelionėje.

Jono Pauliaus II piligrimų centro informacija

Ganytojo žodis

Kaip svarbu vėl naujai išgirsti nuostabią Kristaus PRISIKĖLIMO žinią ir švęsti drauge Velykų džiaugsmą! Dievo gailestingumas buvo parodytas mums, žemės keleiviams, kad pradžiugtų mūsų širdys, kad sustiprėtų mūsų viltis, apie kurią Tikėjimo išpažinime sakoma: „laukiu mirusiųjų prisikėlimo ir būsimojo amžinojo gyvenimo.“

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune