SINODINIO KELIO arkivyskupijoje moderatorių dėmesiui
Paskelbta: 2022-05-25 08:48:22

Norime pakviesti Jus birželio 15 d. į baigiamąjį Sinodinio kelio Kauno arkivyskupijoje susitikimą. Jame pristatysime pagrindines ar dažniausiai pasikartojančias įžvalgas, baigiamojo dokumento mintis, taip pat norėsime išgirsti, kaip sekėsi keliauti šiame Sinodinio kelio laikotarpyje.

Susitikimo programa:

10 val. Šv. Mišios, Kauno Švč. Trejybės ( seminarijos ) bažnyčioje

11 val. Kauno arkivyskupijos Sinodinio kelio pristatymas ir aptarimas (Papilio g. 5, konferencijų salėje)

13.30 val. Agapė (Papilio g. 3 kiemelyje)

Labai prašytume užsiregistruoti iki birželio 1 d.

Registracijos forma >>

Nuoširdžiai laukiame Jūsų!

Dėkojame už Jūsų atsidavusią tarnystę Kauno arkivyskupijos Sinodinio kelio susitikimams ir troškimą išklausyti savo bendruomenių, parapijų, organizacijų žmones. Primename, kad labai laukiame Jūsų įžvalgų visomis 7-iomis Sinodo temomis iki birželio 1 d. el.paštu: sinodas@kaunoarkivyskupija.lt, vaida@kn.gmail.com

Ganytojo žodis

Jėzus aiškino mokiniams apie Dievo Karalystę (plg. Apd 1, 3), o tada prakalbo jiems apie Šventosios Dvasios atsiuntimą. Ta nuostabi dovana iš aukštybių, kuri apims mokinius, yra pats Dievas, ateinantis dvasiniu būdu į mokinių tarpą. Jis toliau mokys, viską primins ir toliau ves savo bičiulius į Dangaus Karalystės pažinimą. Jis, Viešpats guodėjas, užtarėjas ir ramintojas, jau dabar nauju būdu žengia į širdis tų, kurie atsiveria šiai dangiškajai dovanai.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune