Kauno arkivyskupijos Šeimos centras dovanojo rekolekcijas mamoms (2024 06 14–16)
Paskelbta: 2024-06-19 17:27:07

Birželio 14–16 d. Jėzuitų rekolekcijų namuose Kulautuvoje vyko mamų rekolekcijos „Motinystė pagal Dievo širdį“, kurias vedė Gintautė Kazlauskienė. Kauno arkivyskupijos Šeimos centro organizuotose rekolekcijose dalyvavo 15 mamų ir jų šeimos nariai. Organizatorių tikslas buvo pakviesti mamas, kurios augindamos kūdikius ir ikimokyklinio amžiaus vaikus paprastai neturi galimybės atvykti ir dalyvauti rekolekcijose.

Mamos klausė temų apie malonę būti Dievo dukra, sutuoktine, motina, moterimi, apie dvasinę motinystę, galimas maldos praktikas. Ne tik mamas, bet ir tėčius, močiutę ir net mažiausius vaikus suvienijo Švč. Sakramento adoracijos ir Sutaikinimo sakramento laikas. Tuo metu giesme lydėjo Šeimos centro savanorė Lina Raškinienė. Sekmadienio šv. Mišios sutapo su  Šv. Antano Paduviečio atlaidais Kulautuvos bažnyčioje, kuriuose svečiavosi tėvas jėzuitas Aldonas Gudaitis.

Visomis dienomis vaikiukais nuoširdžiai rūpinosi Šeimos centro kolegių ir savanorių komanda, skaniai maitino rekolekcijų namų šeimininkė. Išvykdamos mamos džiaugėsi galimybe pabūti bendrystėje, prasisklaidė vienišumo jausmas, naujos žinios sustiprino ir suteikė vilties.

Keletas atsiliepimų:
Puikiai organizuotos rekolekcijos, itin retai galima rasti rekolekcijų, kuriose galima dalyvauti su šeima, vaikais.
Puiki rekolekcijų vedėja, tinkama erdvė. Tikros rekolekcijos! Tokios, kurių visada laukiau ir tikėjausi. Norėčiau daugiau tokio tikrumo.
Rekolekcijos labai patiko, puikiai organizuotos. Programa, apgyvendinimas, maistas, vieta – viskas puiku, pagalvota apie viską, vaikų priežiūrą ir kitus aspektus. Rekolekcijų vedėja puiki.

Kauno arkivyskupijos Šeimos centro informacija

Ganytojo žodis

BROLIAI SESERYS, šiandien mūsų užduotis – nenusiminti, save dovanoti kitiems meilės būdu ir šitaip mūsų krašte įtvirtinti vienybę, solidarumą per save leidžiant Dievo Dvasiai įeiti į pasaulį, būti Jos kanalu. Dievas ieško tokių liudytojų, kurie gyventų tiesa ir dvasia ir Jo artumą dovanotų pasauliui.
Tegu ŠVENTOJI DVASIA kreipia, džiugina ir drąsina mūsų širdis skelbti Gerąją Naujieną.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune