Jono Pauliaus II piligrimų centro kelionės: Europos jaunimo susitikimas Turine
Paskelbta: 2021-11-10 21:13:58

Gruodžio 26 d. – sausio 3 d. Europos jaunimo žiemos susitikimas Turine

Europos jaunimo susitikimai skirti jaunimui nuo 18 iki 35 metų. Šiais metais dėl ypatingų pandemijos sąlygų nepilnamečiai iki 18 metų dalyvauti negali.

Numatoma kelionės auka keliaujantiems iš Lietuvos: 350 EUR + 65 EUR (dalyvio mokestis).

Norint dalyvauti Europos susitikime, reikės sveikatos paso („green pass“), t. y. ES skaitmeninio COVID pažymėjimo. Jei nesate paskiepytas arba neturite įrodymų, kad per pastaruosius šešis mėnesius pasveikote nuo COVID-19 ligos, būtina testuotis (kas 48 val. atliekant antigeno tyrimą, kas 72 val. atliekant PGR tyrimą).

Daugiau informacijos apie galimybes keliauti į susitikimą teikia Jono Pauliaus II piligrimų centras el. p. piligrimu.centras@gmail.com, mob.  +370 600158 99 (Ingrida)

 

Ganytojo žodis

Jėzus aiškino mokiniams apie Dievo Karalystę (plg. Apd 1, 3), o tada prakalbo jiems apie Šventosios Dvasios atsiuntimą. Ta nuostabi dovana iš aukštybių, kuri apims mokinius, yra pats Dievas, ateinantis dvasiniu būdu į mokinių tarpą. Jis toliau mokys, viską primins ir toliau ves savo bičiulius į Dangaus Karalystės pažinimą. Jis, Viešpats guodėjas, užtarėjas ir ramintojas, jau dabar nauju būdu žengia į širdis tų, kurie atsiveria šiai dangiškajai dovanai.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

Liturginis kalendorius

Pamaldos

Kauno arkivyskupijos II sinodas

Šiluva

Parama

Svečių namai

Šv. Kazimiero knygynas Kaune