Graikų apeigų liturgija (ukrainiečių k.) Kaune. Ypač kviečiami Ukrainos karo pabėgėliai
Paskelbta: 2022-03-24 09:08:29

Kaune, Šv. Jurgio (pranciškonų) bažnyčioje, sekmadieniais 14 val. rengiama graikų apeigų katalikų liturgija (ukrainiečių kalba).

Dalykimės šia žinia, pakvieskime ukrainiečius, kurie galbūt prisiglaudė Jūsų parapijose, bendruomenėse, kaimynystėje ar jūsų namuose, ieško pagalbos tarp mūsų, kad būtų Viešpaties paguosti.

Українська церква молиться в Каунасі.
Запрошуємо на регулярні Богослужіння українською мовою у місті Каунасі.
Храм Гєоргія Мученика
Kauno Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčia
Адреса: Papilio g. 7, Kaunas (Біля замку)

14:00 - Літургійна молитва у ваших наміреннях.
Кожної неділі.

Можливість паркуватися на подвір’ї, заїзд з вул. Rotušės a.

Контакти українських священників: ukr.baznycia@gmail.com

+37063330310 о. Миколай Кз. (ігумен монастиря у Вільнюсі)
+37065557470 о. Тадей Г.
+37060008510 о. Миколай М.

Запрошуємо на спільну українську молитву!

Yra gražiai sakoma – kuo tamsesnė naktis, tuo ryškiau spindi žvaigždės. Iš tiesų, šiemet ryškiau pamatėme daugelį svarbių dalykų. Pirmiausia, kad gyvenime esama sričių, kuriose negali būti jokių kompromisų. Nors Vakaruose teisingai pabrėžiame bendro sutarimo ir bendruomeniškumo svarbą, vis dėlto įsitikinome, kad ne visuomet toks sutarimas įmanomas. O kartais, ginant tiesą, tenka atiduoti ir patį brangiausią turtą – gyvybę.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS