Šv. Mišių TRANSLIACIJOS
Paskelbta: 2020-11-26 19:22:23

Šv. Mišių šventimas su tikinčiaisiais yra atnaujintas visoje Lietuvoje ir vyksta laikantis saugumo reikalavimų. Kauno arkivyskupijos YouTube ir Facebook kanalais sekmadieniais ir ypatingesnėmis progomis numatomos tiesioginės pamaldų transliacijos, skirtos tiems, kas dėl objektyvių priežasčių negali asmeniškai dalyvauti liturgijoje (primename, kad niekas niekada neatstos betarpiško dalyvavimo liturgijoje, todėl visus galinčius labai kviečiame ir raginame dalyvauti!).

Sausio 23 d., sekmadienį,

Kauno arkikatedroje bazilikoje švenčiant DIEVO ŽODŽIO sekmadienį II  + Delfi.lt. DELFI TV
12 val.  šv. Mišios

Sausio 25 d., antradienį,

Kauno evangelikų liuteronų bažnyčioje
18 val. EKUMENINĖS pamaldos

Sausio 26 d., trečiadienį,

Kauno arkikatedroje bazilikoje  malda už jaunimo ugdytojus
17.30 val. Švenčiausiojo Sakramento adoracija ir palaiminimas. 18 val. šv. Mišios

Leidžiamės į misiją, leidžiamės į pokalbį. Popiežius Pranciškus kviečia mus kreiptis į Šventąją Dvasią, kad Ji dovanotų mums įžvalgą ir išmintį, ką turėtume daryti, tai yra pasikalbėti tarpusavyje, šeimose, parapijose, bendruomenėse, organizacijose, darbovietėse, vyskupijose, visoje Bažnyčioje pasaulyje apie Viešpaties valią mūsų laikų žmonėms, Evangelijos džiaugsmo skelbimo būdus šiandienos pasauliui.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS