GANYTOJO ŽODIS

Kokia nuostabi ramybė apima žmogaus širdį, kai jis dovanoja sau maldos laiką ir patiria mylinčio Tėvo artumą. Visi esame Bažnyčia, pakviesta skelbti šią Gerąją Naujieną! Visi esame Mergelės Marijos bičiuliai, kviesdami savo brolius ir seseris garbinti jos Sūnų! Būkime ir mes Dievo meilės apaštalai, pasiruošę paliudyti „apie mumyse gyvenančią viltį“ (1 Pt 3, 15).

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS

SPALĮ meldžiamės

ŠVENTOJO TĖVO intencija –
– kad Evangelijai ištikima ir drąsi ją skelbti Bažnyčia, įgyvendindama sinodališkumą, būtų solidarumo, brolystės ir atvirumo bendruomenė.

ARKIVYSKUPIJOS intencija –
– už katechetus, tikybos mokytojus ir kitus Bažnyčioje besidarbuojančius, kad Šventoji Dvasia įkvėptų džiugiai liudyti Evangeliją.

NEPILNAMEČIŲ APSAUGA

Marijos radijas

Jono Pauliaus II piligrimų kelias

TEMOS

Kviečiame užsisakyti Kauno arkivyskupijos naujienlaiškį [kn_info], kurį siunčiame kartą per savaitę. Jame skelbiami svarbiausi arkivyskupijos įvykiai, būsimi renginiai, parapijų naujienos.

Klausimas:

Kaip gauti Krikšto liudijimo dokumentą, reikalingą Santuokai?

Atsakymas:

Krikšto liudijimo dokumentas gaunamas apsilankant savo Krikšto parapijoje, kur bus daromos atitinkamos žymos į Krikšto metrikacijos knygas, kad išduodamas toks pažymėjimas santuokai, žinant, jog anksčiau nebuvo toks išrašytas (ir taip bus galima ateityje žinoti, jog šis pakrikštytasis Bažnyčios vaikas sudaro santuoką, o Santuokos sakramentą laiminsiantis kunigas bus užtikrintas, kad anksčiau šie pakrikštytieji nebuvo sudarę santuokos ar davę vienuolinių įžadų, ar priėmę Šventimų (kunigystės) sakramento).

• Spalį meldžiamės >>
slider by WOWSlider.com v8.7