ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2015 m. gegužės 12 d., antradienis

Taizé kviečia į 2015 metų susitikimus! Fotografijų paroda Kaune Taizé bendruomenės įkūrėjui br. Roger atminti
KUR: Kaunas

Šiais metais Taizé bendruomenė, o drauge ir visi per ją tikėjimo bičiulystės džiaugsmą atradę krikščionys švenčia 75-ąsias bendruomenės įkūrimo metines bei meldžiasi už įkūrėją br. Roger minint 100-uosius gimimo metus ir 10 metų po mirties.

Bendruomenė kviečia į šių ypatingų 2015 metų renginius. Tai Padėkos pamaldos, jaunųjų vienuolių, jaunimo bei jaunųjų teologų susitikimai Taizé >>

Padėkos pamaldos su Taizé giesmėmis gegužės 12 d. vakare buvo surengtos ir Kaune, Švč. Trejybės (seminarijos) bažnyčioje >>

Šia proga po pamaldų bažnyčios koplyčioje buvo atidaryta br. Roger skirta paroda. Ji surengta Jono Pauliaus II piligrimų centro bei Kauno kunigų seminarijos iniciatyva padedant fotomenininkui Gintarui Česoniui. Dabar ji eksponuojama Jono Pauliaus II piligrimų centre (Valančiaus g. 4). Paroda taip pat bus pristatoma 2015 m. Lietuvos jaunimo dienose Alytuje birželio 27–28 d.

Paroda

Išsamau apie Taizé www.taize.lt >>