ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2015 m. gegužės 29 d., penktadienis

„Gailestingumo versmės“ renginiai Šiluvoje ir Kaune su misionieriais iš Lenkijos (05 29–31 d.)
KUR: Kaunas

Reginius ves bendruomenės „MOCNI W DUCHU“ iš Lodzės (Lenkija) nariai, turintys didelę charizminės užtarimo maldos patirtį, bei kunigai egzorcistai.

Daugiau informacijos telefonu 8 621 116 74 ir www.gailstingumoversme.lt >>

Gegužės 29 d., penktadienį, ŠILUVOJE

18 val. Vidinio išgydymo pamaldos Švč.M. Marijos Gimimo bazilikoje.

Gegužės 30 d., šeštadienį, KAUNE

10–18 val. tęstinis ugdymo seminaras NE JŪS MANE IŠSIRINKOTE, BET AŠ JUS IŠSIRINKAU IR PASKYRIAU (Jn 15, 16) Park Inn konferencijų salėje (Donelaičio g. 27). Skiriamas maldos grupėms bei bendruomenėms, norinčioms augti užtarimo maldos ir vidinio išgydymo tarnystėje. Misionieriai dalysis įžvalgomis, kalbės apie maldą, galinčią perkeisti žmonių gyvenimus; Dievo balso atpažinimą maldoje; Šventosios Dvasios patepimą tarnystei ir kt. bei ves praktinius užsiėmimus.

Būtina registracija iki gegužės 28 d. užpildant anketą www.gailestingumoversme.lt >>

Seminaras

Gegužės 31 d., sekmadienį, KAUNE

18 val. Vidinio išgydymo vakaras Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčioje (Aleksoto g. 3).

pamaldos