ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2016 m. sausio 17 d., sekmadienis

Sausio 17-ąją, PABĖGĖLIŲ IR MIGRANTŲ dieną – malda už tautų bendrystę arkikatedroje ir Tautų popietė. „The Afternoon of nations“!
KUR: Kaunas

Švenčiant GAILESTINGUMO jubiliejaus Pabėgėlių ir migrantų dieną, kviečiame švęsti skirtingų tautų bendrystę. Tai sekmadienio Mišių malda Kauno arkikatedroje bazilikoje už visus atvykusius iš svetur į mūsų šalį ir ta proga organizuojama Tautų popietė arkivyskupijos konferencijų salėje.

Gailestingumo jubiliejus

12 val. iškilmingos šv. Mišios Kauno arkikatedroje bazilikoje.

13.30 val. Tautų popietė arkivyskupijos konferencijų salėje (Papilio g. 5, III aukštas).

Dalyvaujančių šalių atstovus, norinčius paruošti 2–3min. šalies pristatymą, kviečiame registruotis iki sausio 15 d. kn.reginiai@gmail.com

Kauno arkivyskupijos kurija

---------------

These days many lithuanians live abroud and in Lithuania we have many people from other countries. Therefore celebrating the Jubilee of Mercy Kaunas Archdiocese invites everybody to pray together for those who arrived to Lithuania and those who lef, and to participate in the „Afternoon of nations“.

The event will start at 13.30 in Kaunas Archdiocese hall, Papilio str. 5 (III floor). Before that, at 12.00 there will be Mass held at Kaunas Cathedral, for the unity of nations.

Participats are invited to prepare 2-3minutes long presentation of their country and register until January 15th at kn.renginiai@gmail.com

---------------

Popiežiaus Pranciškaus žinia 2016 m. Pasaulinės migrantų ir pabėgėlių dienos proga „Migrantai ir pabėgėliai – iššūkis. Atsakas – gailestingumo Evangelija >>

Pabėgėlių ir migrantų dienos Visuotinė malda >>

---------------

Fotografijoje – Piligrimai iš svečių šalių Šilinių atlaiduose (2013 m.)