ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2016 m. birželio 10 d., penktadienis

Arkivyskupijos jaunimo šventė „PAJUDAM VASARA“ Santakos parke
KUR: Kaunas

VISI SUSITIKIME DŽIAUGSMO ŠVENTĖJE, kuri skiriama ARKIVYSKUPIJOS 90 metų jubiliejui!

Rengia ir kviečia dalyvauti Kauno arkivyskupijos Jaunimo centras.

PROGRAMOJE

15 val. ŠV. MIŠIOS Šv. Jurgio (pranciškonų) bažnyčioje. Šlovina Lietuvos jaunimo dienų choras.

16 val. PRAMOGOS Santakos parke: „Lindy hop social“, lėkščiasvydžio turnyras, zumba, estafetės, muilo burbulai, balionų lankstymas, „Pasidaryk pats“ dirbtuvėlės (rožinis, apyrankės, aitvarai...), poilsio zona, muzika.

18 val. KONCERTAS. Dalyvauja Baltasis Kiras, Leav, Chebra, Kam, Ignė ir Tadas, Liucija.

21 val. VAKARAS Šv. Jurgio (pranciškonų) bažnyčioje. Adoracija, šlovinimas, išpažintys.

Renginio draugai: „Baltai juoda“, Kauno arkivyskupija, „Marijos radijas“, Šokis.lt

Renginys nemokamas. Jo metu bus renkamos aukos jaunimo kelionei į Pasaulines jaunimo dienas paremti.

pajudam

Daugiau žr.