ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2017 m. gruodžio 24 d., sekmadienis

PIEMENĖLIŲ šv. Mišios ir KALĖDŲ iškilmės Kauno arkikatedroje bazilikoje
KUR: Kaunas
„Visa tai įvyko, kad išsipildytų Viešpaties žodžiai, pasakyti per pranašą: Štai mergelė nešios įsčiose ir pagimdys sūnų, ir jis vadinsis Emanuelis, o tai reiškia: „Dievas su mumis““ (Mt 1, 22–24).

...

Gruodžio 24 d., sekmadienį,

22 val. Piemenėlių šv. MIšios arkikatedroje bazilikoje. Vadovauja Kauno arkivyskupas metropolitas Lionginas VIRBALAS.

Gruodžio 25 d., pirmadienį,

8 val. Kalėdų ryto šv. Mišios arkikatedroje bazilikoje. Vadovauja Kauno arkivyskupas metropolitas Lionginas VIRBALAS.

Pamaldos kitu laiku arkikatedroje – sekmadienio tvarka: 10.30, 12, 13.30 ir 18 val. Antrąją šv. Kalėdų dieną 8, 9, 10.30, 12 ir 18 val.

Piemenėlių Mišių ir šv. Kalėdų iškilmių tvarkaraščiai kitose Kauno bažnyčiose >>