ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2018 m. sausio 29 d., pirmadienis

KAJC: diskusijų vakaras „Gilyn“
KUR: Kaunas

KAJC

Kas yra žmogus? Kuo skiriasi individas ir asmuo? Kaip šie skirtumai veikia žmogaus santykį su kitais asmenimis, visuomene ir, žinoma, su Dievu? Personalistinė antropologija. Kas tai? Ateik, ir sužinosi dar daugiau!

Sausio 29 d. 18 val. Kauno arkivyskupijos Jaunimo centre (Vilniaus g. 7) – diskusijų vakaras su dr. Lina ŠULCIENE. Ji padės atsakyti į šiuos klausimus ir „nerti“ gilyn!

-----------------------

Arkivyskupijos Jaunimo centre paskutiniais mėnesio pirmadieniais vykstantys diskusijų vakarai „Gilyn“ skirti visiems norintiems pagilinti žinias apie Katalikų Bažnyčios mokymą. Ekologija, mariologija, apologetika, religinis sinkretizmas, personalistinė antropologija – tai temos į kurias „nersim gilyn“, diskutuosime, ieškosime atsakymų.

Vakarai vyks sausio 29 d., vasario 26 d., kovo 26 d., balandžio 23 d., gegužės 28 d.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija