ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2018 m. rugsėjo 8 d., šeštadienis

ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS GIMIMAS. Kultūros ir žiniasklaidos darbuotojų diena ŠILUVOJE
KUR: Šiluva

2018 metų Šilinių atlaidai vyksta švenčiant 410 m. Mergelės Marijos pasirodymų Šiluvoje sukaktį, Trakų Dievo Motinos, Lietuvos Globėjus, metus ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Programą ir pamaldas žr. www.siluva.lt >>

...

Rugsėjo 8 d.

8 val. Meldžiame gebėjimo liudyti neaprėpiamą Dievo meilės grožį.

9 val. Meldžiamės, kad žiniasklaida skelbtų tiesą ir teisingumą.

10 val. Meldžiamės, kad širdys taptų jautrios, veidai – nenusiminę, rankos – pasirengusios kurti nauja.

12 val. Meldžiamės, kad meno ir žiniasklaidos srityse būtų skleidžiama viltis ir pasitikėjimas.

16 val. Meldžiamės už menininkus, kad savo kūryba padėtų iš naujo išvysti kūrinijos grožį.

18 val. Meldžiamės, kad komunikavimas būtų konstruktyvus, be išankstinių nusistatymų, ugdantis susitikimo kultūrą.

21 val. Žiburių procesija su Švč. Sakramentu aplink Šiluvą nuo Bazilikos. Meldžiame malonės labiau pasitikėti Dievu ir atrasti viltį Jėzuje Kristuje.

Laukdami popiežiaus Pranciškaus, meldžiamės kartu su juo (šv. Mišių intencijos parengtos pagal enciklikas, homilijas, katechezes).

Rugsėjo 8 d. piligrimų sielovadoje talkina Raseinių dekanato kunigai.

---------------

14 val. Tomo Vilucko knygos „Popiežiaus Pranciškaus tiltai“ pristatymas aikštėje. Plačiau >>

19.30 val. Šiluvos bazilikoje sakralinės muzikos valanda ŠVENTOJO TĖVO BELAUKIANT su Kauno parapijų jungtiniu choru. Vadovauja Vita Liaudanskaitė-Vaitkevičienė. Plačiau >>