ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2023 m. lapkričio 30 d., ketvirtadienis

MALDOS VAKARAS Kauno Švč. Trejybės (seminarijos) bažnyčioje už arkivyskupiją, miestą ir tave
KUR: Kaunas

...

Lankant šventiškai papuoštą Kauno senamiestį, lapkričio 30 d., ketvirtadienį, kviečiame valandėlei į Švč. Trejybės (seminarijos) bažnyčią greta Rotušės aikštės – kartu melstis už miestą ir jo gyventojus, už kiekvieną žmogų ir save pačius.

Šie visiems atviri Maldos vakarai minėtoje bažnyčioje (Rotušės a. 22) rengiami paskutiniais mėnesių ketvirtadieniais. Pradžia 18.30 val. (trunka apie valandą).

Tai valanda prie išstatyto Švenčiausiojo Sakramento, klausantis Dievo žodžio, mokymo, kartu meldžiantis ir giedant, šlovinant ir dėkojant.

Šie maldos vakarai „Jei tiki, kad Dievas gali, ateik“ už miestą ir arkivyskupiją, į kuriuos kviečia bendruomenės „Gyvybės medis”, „Gailestingumo versmė”, Kauno arkivyskupija, tėvai redemptoristai ir Kauno kunigų seminarijos bendruomenė, jau dešimt metų vyksta paskutiniais mėnesio ketvirtadieniais Kauno senamiesčio bažnyčiose.

Plačiau apie šią Kauno arkivyskupijos kurijos 2012 metais pradėtą iniciatyvą kviečiame skaityti čia >>