ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2024 m. birželio 20 d., ketvirtadienis

R. Romankevičiaus portretų parodos „KUR SLEPIASI DIEVAS?“ pristatymas Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje
KUR: Kaunas

Darbo dienomis programuotojas, o laisvalaikiu – entuziastingas akimirkų fiksuotojas, bėgikas, keliautojas, piligrimas, patikimas draugas ir ilgametis Kauno arkivyskupijos Pašaukimų sielovados savanoris, neatlygintinai įamžinęs galybę Bažnyčios renginių – tai iš Biržų krašto kilęs ir beveik dešimtmetį Kaune gyvenantis Ramvydas Romankevičius.

Birželio 20 d. 18.45 val. jis kviečia į debiutinės portretų parodos „Kur slepiasi Dievas?“ pristatymą Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje (Žemaičių g. 31A).

Plačiau apie autorių ir parodą kviečiame žr. Skirmantės Javaitytės straipsnyje „Portretų parodą „Kur slepiasi Dievas?“ pristatantis pašaukimų sielovados savanoris R. Romankevičius: tam įkvėpė Jėzus >>“