ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2013 m. lapkričio 24 d., sekmadienis

TIKĖJIMO METŲ užbaigimo iškilmės Kauno arkikatedroje bazilikoje
KUR: Kaunas

15 val. Tikėjimo metų pabaigos ir Kauno arkikatedros jubiliejaus metų vainikavimo šv. Mišios švenčiant Kristaus Visatos Valdovo liturginę iškilmę.

Iškilmėms vadovaus Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius SJ.

Dalyvaus visų arkivyskupijos parapijų ir institucijų atstovai. Jiems liturgijos pabaigoje ganytojas įteiks iškilmingus CREDO simbolius ir suteiks palaiminimą bei siuntimą savo krikščioniškąjį tikėjimą išpažinti ir jį viešai liudyti savo bendruomenės gyvenime.

Pamaldų metu pirmą kartą bus atliekamos Kauno arkikatedros bazilikos 600 metų jubiliejui skirtos kompozitoriaus Gintaro Samsono „MISSA PRO ANNIS SESCENTIS ARCHICATHEDRAE BASILICAE KAUNENSIS“.

Atlikėjai: Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos vaikų ir jaunimo chorai, kamerinis choras „Aidija“, Lietuvos kamerinis orkestras, Jūratė Bundzaitė – vargonai, dirigentas – Romualdas Gražinis.

Žr. plakatą-skelbimą >>