ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2013 m. balandžio 21 d., sekmadienis

Švč. M. Marijos Maloningosios Motinos paveikslo pernešimo iš Arkikatedros į Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčią procesija
KUR: Kaunas

13 val. po šv. Mišių arkikatedroje bazilikoje iš šios šventovės prasidės procesija į Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčią pernešant Švč. Mergelės Marijos Maloningosios Motinos paveikslą. Procesijai vadovaus Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius SJ.

13.30 val. Švč. M. Marijos litanija Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčioje.

14 val. šv. Mišios.

15 val. šlovinimas.

--------------

Švč. M. Marijos Maloningosios Motinos paveikslas (XVII a. pr.) nuo šiol bus gerbiamas Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčioje, kur jis buvo saugomas iki sovietų valdžiai uždarius šią šventovę 1950 metais.

Išsamiau apie Švč. Mergelės Marijos Maloningosios Motinos atvaizdą žr. www.piligrimukelias.lt >>

Arkikatedroje bazilikoje, minint jos 600 metų jubiliejų ir pal. Jono Pauliaus II apsilankymą Lietuvoje, gegužės 5 d. bus pašventintas relikvijorius su pal. Jono Pauliaus II relikvija. Jis bus įrengtas ir gerbiamas tame pačiame altoriuje, kurį iki tol puošė minėtasis Dievo Motinos paveikslas.