ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2013 m. gruodžio 5 d., ketvirtadienis

MIESTO MISIJOS Kaune: Advento vakarai senamiesčio kavinėse ir Jėzuitų bažnyčioje (gruodžio 5, 12 ir 19 d.)
KUR: Kaunas
Advento vakarai

Prasidėjus Adventui, tęsiame Miesto misijų renginius Kaune. Visą Adventą kiekvieną ketvirtadienį lauksime jūsų vakaruose, kuriuos esame pavadinę „Kad šviestų širdys, ne vien eglės!“

Susitikimai su kunigais kavinėse

Gruodžio 5 d. 17.30 val. dalyvauja kun. Arnoldas Valkauskas. Pokalbio tema „Šiuolaikiniai prietarai“ (Viešbutis „Daugirdas“, I a. vestibiulis, T.Daugirdo g. 4)

Gruodžio 12 d. 17.30 val. dalyvauja kun. Erastas Murauskas. Pokalbio tema „Fiktyvi laimė“ (Restoranas „Sadutė“, Rotušės a. 4)

Gruodžio 19 d. 17.30 val. dalyvauja kun. Artūras Kazlauskas. Pokalbio tema „Krikščioniškas kūčių stalas“ (Restoranas „Sadutė“, Rotušės a. 4)