ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2014 m. balandžio 21 d., pirmadienis

Piligriminė kelionė ,,Šviesos kelias“ iš Kauno į Baltriškes (balandžio 21–27 d.)
KUR: Kaunas

Ir jis tarė jiems: ,,Eikite į visą pasaulį ir skelbkite Evangeliją visai kūrinijai“ (Mk 16, 15)

Mažesnieji broliai kapucinai OFM Cap. kviečia susitikti su Prisikėlusiu Kristumi dalyvaujant piligriminėje kelionėje ,,Šviesos kelias“ : Kaunas – Jonava – Ukmergė – Anykščiai – Utena – Daugailiai – Tiberiada (Baltriškės).

Programa parengta pagal Tiberiados įkūrėjo br. Morkaus knygą ,,Šviesos kelias“.

Kelionėje šv. Mišios, meditacija, šlovinimas, vaidinimai, Rožinis, asmeninė malda, bendrystė. Nakvynė – vietinėse parapijose ( turėti miegmaišius).

Galima prisijungti kelionės eigoje, pagal galimybes eiti pasirinktą kelio atkarpą: balandžio 21 d. Kaunas – Jonava; 22 d. – Ukmergė; 23 d. – Anykščiai; 24 d. – Utena; 25 d. – Daugailiai; 26–27 d.Tiberiada (Baltriškės).

Registracija iki balandžio 15 d. El. p. svetagarauguns@gmail.com (nurodant vardą, pavardę, amžių, miestą). Kelionė atvira visiems. Nepilnamečiai turi turėti tėvų sutikimą. Užsiregistravusiems bus suteikta išsami informacija.

Piligriminis. Baltriškės