ĮVYKIAI:
Visuotinės Bažnyčios, Lietuvos, dalyvauja vyskupas, arkivyskupijos, tarnybos, centro, grupės.

2014 m. gruodžio 4 d., ketvirtadienis

MIESTO MISIJOS: Muzikos, maldos ir susitikimų vakarai „Kad šviestų širdys, ne vien eglės!“ (gruodžio 4, 11 ir 18 d.)
KUR: Kaunas

Ir šiemet, rengiantis ir laukiant šv. Kalėdų, ketvirtadieniais Kaune organizuojami Miesto misijų vakarai.

Visi, kurie ikikalėdiniu laiku ketvirtadieniais po dienos rūpesčių lankosi šventine nuotaika alsuojančiame senamiestyje, grožisi Kalėdų egle Rotušės aikštėje, maloniai kviečiami užsukti ir į čia pat esančią Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčią. Čia meldžiamasi už Kauno miestą ir save pačius. Gieda įvairios jaunimo šlovinimo grupės, yra galimybė susitaikyti su Dievu (išpažintimi) ar tiesiog pasikalbėti su kunigu.

Artimiausias ir paskutinis šiemet Misijų vakaras - gruodžio 18 d. 19 val. Jėzuitų bažnyčioje (Rotušės a. 9a). Maldai vadovaus vyskupas Kęstutis Kėvalas, giedos Jono Pauliaus II piligrimų centro jaunimas. Bus galimybė atlikti išpažintį.

Kviečiami ir vaikai! Vakaro metu jie galės nusispalvinti ir išsikirpti betliejų.

Padovanokime sau valandėlę ramybės šiais neramiais laikais. Atverkime širdis Tam, kuris jau rengiasi pasauliui dovanoti savo Gimimo šviesą!

Organizuoja ir kviečia dalyvauti Kauno arkivyskupijos kurija ir katalikų evangelizacinė bendruomenė „Naujoji Sandora“.

MM