ŠLOVINIMO VAKARAI „Už Kauno miestą ir Tave“ laukiant popiežiaus Pranciškaus Šv. Jurgio (pranciškonų) bažnyčioje
Paskelbta: 2018-04-10 17:56:47

ŠLOVINIMO vakarai „Už Kauno miestą ir Tave“ laukiant popiežiaus Pranciškaus vyksta paskutiniais mėnesio ketvirtadieniais. Kauno Šv. Jurgio (pranciškonų) bažnyčioje (Papilio g. 9). Pradžia 19 val.

Organizuoja arkivyskupijos kurija, broliai pranciškonai ir Kauno kunigų seminarija.

Kviečiame į maldos vakarus – šlovinti Dievą, užtarti savo miestą, jo gyventojus, ypač jaunimą, melstis už save pačius, už mūsų visų širdžių atvirumą Viešpačiui ir tai tikėjimo, vilties ir meilės žiniai, su kuria pas mus, į Lietuvą (ir į Kauną!)  skuba popiežius PRANCIŠKUS!

BAŽNYČIA yra išganymo sakramentas ne išrinktiesiems, privilegijuotiesiems ar šventiesiems, bet erdvė, kurioje Dievo gailestingumas atsiskleidžia visai žmonijai. <...>Popiežius PRANCIŠKUS nuolat kviečia pasiekti ir tuos, kurie pasaulyje yra palikti dėmesio, atjautos, galimybių, vilties paribiuose. DIEVAS neturi posūnių ir podukrų – dovanai išliejama Jo meilė pasiekia visus, kaip ir saulės šviesa.

Iš 2015 07 11 d. homilijos

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai