ŠLOVINIMO VAKARAI „Už Kauno miestą ir Tave“ laukiant popiežiaus Pranciškaus Šv. Jurgio (pranciškonų) bažnyčioje
Paskelbta: 2018-04-10 17:56:47

ŠLOVINIMO vakarai „Už Kauno miestą ir Tave“ laukiant popiežiaus Pranciškaus vyksta paskutiniais mėnesio ketvirtadieniais. Kauno Šv. Jurgio (pranciškonų) bažnyčioje (Papilio g. 9). Pradžia 19 val.

Organizuoja arkivyskupijos kurija, broliai pranciškonai ir Kauno kunigų seminarija.

Kviečiame į maldos vakarus – šlovinti Dievą, užtarti savo miestą, jo gyventojus, ypač jaunimą, melstis už save pačius, už mūsų visų širdžių atvirumą Viešpačiui ir tai tikėjimo, vilties ir meilės žiniai, su kuria pas mus, į Lietuvą (ir į Kauną!)  skuba popiežius PRANCIŠKUS!

Jau apaštalus menančiais laikais Bažnyčia laikė kankinius garbingiausiais, rinktiniais savo nariais. Jie yra tikrasis Bažnyčios elitas. Jie ne tik gyvenimu, bet ir mirtimi sekė Kristų, susitapatino su Juo. Visais amžiais nesuskaičiuojama kankinių minia vėl ir vėl pasipildo. Būti Kristaus sekėju ir mokiniu kartais yra mirtinai pavojingas užsiėmimas.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai