Nauji kunigų skyrimai (2014 m. rugsėjis–spalis)
Paskelbta: 2014-10-28 12:28:12

Kun. Ričardas BIRBILAS atleistas iš Kauno Gerojo Ganytojo parapijos vikaro pareigų ir paskirtas Kauno Švč. M. Marijos Rožančiaus Karalienės (Palemono) parapijos vikaru.

Mons. Adolfas GRUŠAS paskirtas Kauno Šv. Mikalojaus bažnyčios (benediktinių) rektoriumi ir Benediktinių vienuolyno kapelionu paliekant kitas turimas pareigas.

Kun. Darius VASILIAUSKAS paskirtas Kauno krašto Ateitininkų vietovės dvasios tėvu paliekant kitas turimas pareigas.

Kun. Kęstutis GENYS paskirtas Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos sielovados pagalbininku paliekant kitas turimas pareigas.

Kun. Mindaugas SMETONIS paskirtas Betygalos, Paliepių ir Vosiliškio parapijų administratoriumi.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Šventasis Tėvas PRANCIŠKUS (Airijoje) nurodė, kad svarbus yra kasdienis pavyzdys, kurį duoda Viešpatį mylintys ir jo Žodžiu pasitikintys tėvai. Jis dar kartą paragino šeimas melstis namuose, kalbėti apie gerus ir šventus dalykus, priimti Motiną Mariją į savo šeimos gyvenimą, kartu švęsti krikščioniškas šventes, solidariai padėti kenčiantiems žmonėms, nustumtiems į visuomenės gyvenimo paribius.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai