Nauji kunigų skyrimai (2014 m. rugsėjis–spalis)
Paskelbta: 2014-10-28 12:28:12

Kun. Ričardas BIRBILAS atleistas iš Kauno Gerojo Ganytojo parapijos vikaro pareigų ir paskirtas Kauno Švč. M. Marijos Rožančiaus Karalienės (Palemono) parapijos vikaru.

Mons. Adolfas GRUŠAS paskirtas Kauno Šv. Mikalojaus bažnyčios (benediktinių) rektoriumi ir Benediktinių vienuolyno kapelionu paliekant kitas turimas pareigas.

Kun. Darius VASILIAUSKAS paskirtas Kauno krašto Ateitininkų vietovės dvasios tėvu paliekant kitas turimas pareigas.

Kun. Kęstutis GENYS paskirtas Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos sielovados pagalbininku paliekant kitas turimas pareigas.

Kun. Mindaugas SMETONIS paskirtas Betygalos, Paliepių ir Vosiliškio parapijų administratoriumi.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

ŠVENTUMAS yra keliaujančiųjų savybė. Kai žvelgiame į tuos, kurių šventumą Bažnyčia yra oficialiai pripažinusi, matome galutinį vaizdą, užfiksuotą per jų gimimą dangui. Bet kol jie gyveno – nė vieną akimirką nebūtų pasakę: jau viską pasiekiau, viskas tobula <...>. Tad nebijokime, kad dar nesame pasiekę – kelias atviras.