Kauno m. karitiečiai dalyvavo priešvelykinėje „Maisto banko“ akcijoje (2016 03 18–19)
Paskelbta: 2016-03-21 09:43:42

Kovo 18–19 d. vyko priešvelykinė  „Maisto banko“ akcija. Šioje akcijoje aktyviai dalyvavo įvairių Kauno m. parapijų Carito, vaikų dienos centrų, labdaros valgyklų darbuotojai, karitieičiai bei savanoriai. Geros valios žmonės buvo kviečiami nelikti abejingi ir kartu solidarizuotis su tais, kurie stokoja reikalingiausių maisto produktų.

Praeitais metais  „Maisto banko“ akcijoje Kauno arkivyskupijos Caritas surinko beveik 15 tūkst. kg maisto produktų už 23.338 Eur.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie aukojo maisto produktų bei dalyvavo šioje akcijoje.

Kauno arkivyskupijos Caritas informacija

ŠVENTUMAS yra keliaujančiųjų savybė. Kai žvelgiame į tuos, kurių šventumą Bažnyčia yra oficialiai pripažinusi, matome galutinį vaizdą, užfiksuotą per jų gimimą dangui. Bet kol jie gyveno – nė vieną akimirką nebūtų pasakę: jau viską pasiekiau, viskas tobula <...>. Tad nebijokime, kad dar nesame pasiekę – kelias atviras.