Kauno m. karitiečiai dalyvavo priešvelykinėje „Maisto banko“ akcijoje (2016 03 18–19)
Paskelbta: 2016-03-21 09:43:42

Kovo 18–19 d. vyko priešvelykinė  „Maisto banko“ akcija. Šioje akcijoje aktyviai dalyvavo įvairių Kauno m. parapijų Carito, vaikų dienos centrų, labdaros valgyklų darbuotojai, karitieičiai bei savanoriai. Geros valios žmonės buvo kviečiami nelikti abejingi ir kartu solidarizuotis su tais, kurie stokoja reikalingiausių maisto produktų.

Praeitais metais  „Maisto banko“ akcijoje Kauno arkivyskupijos Caritas surinko beveik 15 tūkst. kg maisto produktų už 23.338 Eur.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie aukojo maisto produktų bei dalyvavo šioje akcijoje.

Kauno arkivyskupijos Caritas informacija

Ganytojas

Kad ir koks būtų mūsų pasaulis ir mūsų laikas, jie yra Dievo dovana. Bažnyčia ir kiekvienas krikščionis yra kviečiami vis iš naujo atsiverti Šventajai Dvasiai, kad sugebėtume šiame postmoderniame pasaulyje atpažinti Dievo ženklus ir Jo kvietimą.

(iš homilijos seminarijos jubiliejuje)

Aktualu

Kauno kunigų seminarijai 150 m.

Jono Pauliaus II piligrimų kelias

Marijos radijas