Kauno m. karitiečiai dalyvavo priešvelykinėje „Maisto banko“ akcijoje (2016 03 18–19)
Paskelbta: 2016-03-21 09:43:42

Kovo 18–19 d. vyko priešvelykinė  „Maisto banko“ akcija. Šioje akcijoje aktyviai dalyvavo įvairių Kauno m. parapijų Carito, vaikų dienos centrų, labdaros valgyklų darbuotojai, karitieičiai bei savanoriai. Geros valios žmonės buvo kviečiami nelikti abejingi ir kartu solidarizuotis su tais, kurie stokoja reikalingiausių maisto produktų.

Praeitais metais  „Maisto banko“ akcijoje Kauno arkivyskupijos Caritas surinko beveik 15 tūkst. kg maisto produktų už 23.338 Eur.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie aukojo maisto produktų bei dalyvavo šioje akcijoje.

Kauno arkivyskupijos Caritas informacija

Ganytojas

Viešpats mums leidžia suprasti, kad tarnysčių ratas turi būti platesnis, kad reikia jas skatinti ir prašyti, jog kiekvienas Bažnyčios narys pagal gautus talentus ir užduotis atsakingai bei visomis jėgomis prisidėtų prie Dievo karalystės kūrimo.

(iš homilijos birželio 24 d. )

Aktualu

Jono Pauliaus II piligrimų kelias