Seminaras apie savanorystę Kauno I dekanato „Carito“ bendradarbiams (2016 06 03)
Paskelbta: 2016-06-07 11:07:09

Birželio 3 d. Kauno I dekanato „Caritas“ organizavo seminarą  „Savanorystė plėtojant karitatyvinę veiklą parapijoje“.

Seminarą sutiko vesti lektorė Neringa Kurapkaitienė bei arkivyskupijos „Carito“ vadovas Arūnas Kučikas. Renginyje dalyvavo parapijų „Carito“ vedėjos.

Mokymuose siekta apmąstyti patirtį, išgirsti vieniems kitus, atrasti bendras sprendimų perspektyvas, susitelkti savanorystei stiprinti. Tai buvo puiki proga iš naujo pažvelgti į vykdomas veiklas, dirbdami grupelėse įvardijome savo stipriąsias ir silpnąsias puses.

ŠVENTUMAS yra keliaujančiųjų savybė. Kai žvelgiame į tuos, kurių šventumą Bažnyčia yra oficialiai pripažinusi, matome galutinį vaizdą, užfiksuotą per jų gimimą dangui. Bet kol jie gyveno – nė vieną akimirką nebūtų pasakę: jau viską pasiekiau, viskas tobula <...>. Tad nebijokime, kad dar nesame pasiekę – kelias atviras.