Seminaras apie savanorystę Kauno I dekanato „Carito“ bendradarbiams (2016 06 03)
Paskelbta: 2016-06-07 11:07:09

Birželio 3 d. Kauno I dekanato „Caritas“ organizavo seminarą  „Savanorystė plėtojant karitatyvinę veiklą parapijoje“.

Seminarą sutiko vesti lektorė Neringa Kurapkaitienė bei arkivyskupijos „Carito“ vadovas Arūnas Kučikas. Renginyje dalyvavo parapijų „Carito“ vedėjos.

Mokymuose siekta apmąstyti patirtį, išgirsti vieniems kitus, atrasti bendras sprendimų perspektyvas, susitelkti savanorystei stiprinti. Tai buvo puiki proga iš naujo pažvelgti į vykdomas veiklas, dirbdami grupelėse įvardijome savo stipriąsias ir silpnąsias puses.

Šventasis Tėvas PRANCIŠKUS (Airijoje) nurodė, kad svarbus yra kasdienis pavyzdys, kurį duoda Viešpatį mylintys ir jo Žodžiu pasitikintys tėvai. Jis dar kartą paragino šeimas melstis namuose, kalbėti apie gerus ir šventus dalykus, priimti Motiną Mariją į savo šeimos gyvenimą, kartu švęsti krikščioniškas šventes, solidariai padėti kenčiantiems žmonėms, nustumtiems į visuomenės gyvenimo paribius.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai