Kauno arkivyskupijos 90 m. jubiliejaus programa (birželio 20–24 d.)
Paskelbta: 2016-06-16 16:58:36

Plakatas >>

Birželio 20 d.

Carito diena

17.30 val. „KUNIGAI KAVINĖSE“. Dalyvauja kun. Kęstutis DVARECKAS. Tema „Kur yra Dievas, kai kenčia Jo žmogus?” Vyks „Daugirdo“ viešbučio kavinėje (T. Daugirdo g. 4).

19 val. DŽIAZO VAKARAS  (Papilio g. 3 kiemelyje). ALEX TEN ir Martyno Kuliavo duetas.

Įėjimas į Šv. Jono Krikštytojo centro kiemelį (Papilio g. 3) – nuo Šv. Jurgio (pranciškonų) bažnyčios arba iš kurijos kiemo.

Birželio 21 d.

15 val. Kūrybiniai užsiėmimai su Katechetikos centru (Papilio g. 3 kiemelyje).
17.30 val. „KUNIGAI KAVINĖSE“. Dalyvauja kun. Mindaugas KUČINSKAS. Tema „Kaip padauginti laiką?” Vyks „Daugirdo“ viešbučio kavinėje (T. Daugirdo g. 4).

19 val. Šv. JONO GIMTADIENIO MUZIKA (Papilio g. 3 kiemelyje).  Soundplay LT, Matas ir Dangiras.

Birželio 22 d.

10–18 val. Arkivyskupijos SIMPOZIUMAS

15 val. Kūrybiniai užsiėmimai su Jaunimo centru (Papilio g. 3 kiemelyje).
17.30 val. „KUNIGAI KAVINĖSE“. Dalyvauja kun. Arnoldas VALKAUSKAS. Tema „Joga Bažnyčioje“. Vyks „Medžiotojų užeigoje“ (Rotušės a. 10).

19 val. PO VASAROS DANGUM (Papilio g. 3 kiemelyje). KLASIKINĖS MUZIKOS VAKARAS (Rita Preikšaitė, Mindaugas Zimkus ir styginių kvartetas).

Birželio 23 d.

15 val. Kūrybiniai užsiėmimai su Šeimos centru (Papilio g. 3 kiemelyje).
17.30 val. „KUNIGAI KAVINĖSE“. Dalyvauja kun. Erastas MURAUSKAS. Tema „Ar krikščionys ieško paparčio žiedo?” Vyks „Vero Cafe“ kavinėje (Vilniaus g. 18).

19 val. GITAROS POEZIJA (Papilio g. 3 kiemelyje). Kun. Erastas Murauskas ir aktorius Henrikas Savickas.

21–24 val. ŠVIESA NAKTYJE arkikatedroje (jaunimo programa)

Birželio 24 d.

PILIGRIMINIS ŽYGIS iš Kauno m. parapijų į arkikatedrą.
11 val. Šv. JONO KRIKŠTYTOJO GIMIMO iškilmė arkikatedroje bazilikoje.

12.30 val. AGAPĖ kurijos kiemelyje su plovu, tortu ir liaudiška kapela „Savi“ (Rotušės a. 14).

-----

Šv. Jono Krikštytojo centro koplyčioje kasdien 15–21 val. vyks Švč. Sakramento adoracija.

(esant blogam orui renginiai persikels į arkivyskupijos konferencijų salę, Papilio g. 5).

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Ganytojas

Prieš 100 metų MERGELĖ MARIJA Fatimoje leido vaikams patirti, ką reiškia Dievo meilė.<...>Ir mes turime Motiną, tikime, kad DIEVAS lydi mus savo meile, todėl galime ir mes melstis už save, savo Tėvynę, visą pasaulį kurdami meilės aplinką >>

(iš šv. Mišių su lietuviais piligrimais Fatimoje 2017 10 21)