Nauji kunigų skyrimai (2016 m. spalis–lapkritis)
Paskelbta: 2016-11-08 10:39:17

Kun. Mindaugas ALEKNA, gavęs Telšių vyskupo sutikimą ir Kauno arkivyskupijos Konsultorių kolegijos pritarimą, vienų metų laikotarpiui priimtas sielovadiniam darbui Kauno arkivyskupijoje ir paskirtas Kėdainių Šv. Juozapo parapijos rezidentu vikaro teisėmis ir pareigomis.

Kun. Audrius GIEDRAITIS atleistas iš Šv. Vincento Pauliečio (Petrašiūnų) parapijos rezidento pareigų ir paskirtas Viduklės Šv. Kryžiaus parapijos rezidentu.

Kun. Povilas NARIJAUSKAS paskirtas Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos rezidentu vikaro teisėmis ir pareigomis.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Viešpats duoda žmogui išminties suprasti Kryžiaus slėpinį, iš kurio kyla gyvybė, viltis, prisikėlimas. Sekime Viešpatį Jo keliu į Prisikėlimą, kuris kiekvienam skirtas iš dangaus Tėvo beribio gailestingumo ir meilės.