Nauji kunigų skyrimai (2016 m. spalis–lapkritis)
Paskelbta: 2016-11-08 10:39:17

Kun. Mindaugas ALEKNA, gavęs Telšių vyskupo sutikimą ir Kauno arkivyskupijos Konsultorių kolegijos pritarimą, vienų metų laikotarpiui priimtas sielovadiniam darbui Kauno arkivyskupijoje ir paskirtas Kėdainių Šv. Juozapo parapijos rezidentu vikaro teisėmis ir pareigomis.

Kun. Audrius GIEDRAITIS atleistas iš Šv. Vincento Pauliečio (Petrašiūnų) parapijos rezidento pareigų ir paskirtas Viduklės Šv. Kryžiaus parapijos rezidentu.

Kun. Povilas NARIJAUSKAS paskirtas Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos rezidentu vikaro teisėmis ir pareigomis.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Sekime Jėzumi, sekime Jį visi – gailestingu, atleidžiančiu, besidalijančiu Gerosios naujienos džiaugsmu, gydančiu, einančiu Kryžiaus keliu, mirštančiu dėl kitų, kaip į žemę kritęs kviečio grūdas. Kiek pajėgsime būti panašūs į savo Mokytoją, tiek sugebėsime parodyti Jį kitiems.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai