Kauno I dekanato Carito adventinė popietė (2016 12 16)
Paskelbta: 2016-12-19 12:37:36

Gruodžio 16 d. vyko Kauno I dekanato Carito adventinė popietė, kurioje dalyvavo dekanas mons. Vytautas Grigaravičius, dekanato Carito vedėja Ona Virbašiūtė, Kauno arkivyskupijos Carito direktorius Arūnas Kučikas bei parapijų Carito vadovės. Laužydami kalėdaičius, dėkojome Dievui už gautas malones, linkėjome vieni kitiems palaimintų, prasmingų metų.

Šią popietę dekanas pradėjo Šventojo Rašto skaitiniu. Dėkodamas visiems už nuolatinę tarnystę savo parapijos bendruomenėje, ragino nepamiršti ir asmeninio geros valios žmonių pakvietimo, atsiliepti ir liudyti krikščionišku gyvenimu, tarnauti savo parapijos aplinkoje.

Pasidalijome savo rūpesčiais, patirtimi, pasidžiaugėme, ką esame nuveikę savo parapijose. Šiandien Bažnyčios esame kviečiami nešti Evangeliją vargingiausiems žmonėms, matyti juos, surasti, užjausti, padėti pažinti Jėzų Kristų, su Juo gyventi.

Sekime Jėzumi, sekime Jį visi – gailestingu, atleidžiančiu, besidalijančiu Gerosios naujienos džiaugsmu, gydančiu, einančiu Kryžiaus keliu, mirštančiu dėl kitų, kaip į žemę kritęs kviečio grūdas. Kiek pajėgsime būti panašūs į savo Mokytoją, tiek sugebėsime parodyti Jį kitiems.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai