Kėdainių dekanato parapijų Sutvirtinamųjų savaitgalis (2017 02 04)
Paskelbta: 2017-02-06 10:41:54

Vasario 4 d. gausus būrys sutvirtinamųjų iš Kėdainių Šv. Jurgio ir Šv. Juozapo parapijų, Šėtos, Josvainių ir Lančiūnavos miestelių susirinko kartu dalyvauti Šventosios Dvasios savaitgalyje. Šlovinome, meldėmės, klausėmės liudijimų, žaidėme, šokome.

Ačiū mokytojoms ir kunigams, kurie pasikvietė ir pasirūpino, kad jaunimas turėtų galimybę patirti tikėjimo džiaugsmą! Ačiū savanoriams, kurie dovanojo laiką ir dalijosi savo gyvenimu! Programą vedė jungtinė komanda – arkivyskupijos Jaunimo centro savanoriai ir Katalikų bendruomenės „Gyvieji akmenys“ nariai.

Ne tik žmogus ieško DIEVO, bet ir DIEVAS ne mažiau ieško žmogaus. <...> Jis trokšta patraukti, suvienyti visus su savimi, todėl renkasi ir šaukia žmones. Kunigystė – ne sau ir ne dėl savęs, o dėl tų, pas kuriuos VIEŠPATS siunčia.