Kėdainių dekanato parapijų Sutvirtinamųjų savaitgalis (2017 02 04)
Paskelbta: 2017-02-06 10:41:54

Vasario 4 d. gausus būrys sutvirtinamųjų iš Kėdainių Šv. Jurgio ir Šv. Juozapo parapijų, Šėtos, Josvainių ir Lančiūnavos miestelių susirinko kartu dalyvauti Šventosios Dvasios savaitgalyje. Šlovinome, meldėmės, klausėmės liudijimų, žaidėme, šokome.

Ačiū mokytojoms ir kunigams, kurie pasikvietė ir pasirūpino, kad jaunimas turėtų galimybę patirti tikėjimo džiaugsmą! Ačiū savanoriams, kurie dovanojo laiką ir dalijosi savo gyvenimu! Programą vedė jungtinė komanda – arkivyskupijos Jaunimo centro savanoriai ir Katalikų bendruomenės „Gyvieji akmenys“ nariai.

Ganytojas

Šv. Kazimieras, Lietuvos globėjas, tegul padeda atpažinti šiandienos gundymus ir juos atmesti. Pal. Jurgis Matulaitis temoko visus priimti su meile. Žvelkime į garbingąjį arkivyskupą Teofilių Matulionį, įveikusį visus gundymus ir išlikusį tiesiu, garbingu lietuviu kataliku <...>. Tegul šių iškilių mūsų tautiečių pavyzdys įkvepia ir skatina mus ne konkuruoti su Dievu, o tapti panašius į Kristų.

(iš I gavėnios sekmadienio homilijos)

Aktualu

Jono Pauliaus II piligrimų kelias