Kėdainių dekanato parapijų Sutvirtinamųjų savaitgalis (2017 02 04)
Paskelbta: 2017-02-06 10:41:54

Vasario 4 d. gausus būrys sutvirtinamųjų iš Kėdainių Šv. Jurgio ir Šv. Juozapo parapijų, Šėtos, Josvainių ir Lančiūnavos miestelių susirinko kartu dalyvauti Šventosios Dvasios savaitgalyje. Šlovinome, meldėmės, klausėmės liudijimų, žaidėme, šokome.

Ačiū mokytojoms ir kunigams, kurie pasikvietė ir pasirūpino, kad jaunimas turėtų galimybę patirti tikėjimo džiaugsmą! Ačiū savanoriams, kurie dovanojo laiką ir dalijosi savo gyvenimu! Programą vedė jungtinė komanda – arkivyskupijos Jaunimo centro savanoriai ir Katalikų bendruomenės „Gyvieji akmenys“ nariai.

Ganytojas

Viešpats mums leidžia suprasti, kad tarnysčių ratas turi būti platesnis, kad reikia jas skatinti ir prašyti, jog kiekvienas Bažnyčios narys pagal gautus talentus ir užduotis atsakingai bei visomis jėgomis prisidėtų prie Dievo karalystės kūrimo.

(iš homilijos birželio 24 d. )

Aktualu

Jono Pauliaus II piligrimų kelias