Kėdainių dekanato parapijų Sutvirtinamųjų savaitgalis (2017 02 04)
Paskelbta: 2017-02-06 10:41:54

Vasario 4 d. gausus būrys sutvirtinamųjų iš Kėdainių Šv. Jurgio ir Šv. Juozapo parapijų, Šėtos, Josvainių ir Lančiūnavos miestelių susirinko kartu dalyvauti Šventosios Dvasios savaitgalyje. Šlovinome, meldėmės, klausėmės liudijimų, žaidėme, šokome.

Ačiū mokytojoms ir kunigams, kurie pasikvietė ir pasirūpino, kad jaunimas turėtų galimybę patirti tikėjimo džiaugsmą! Ačiū savanoriams, kurie dovanojo laiką ir dalijosi savo gyvenimu! Programą vedė jungtinė komanda – arkivyskupijos Jaunimo centro savanoriai ir Katalikų bendruomenės „Gyvieji akmenys“ nariai.

Jei visada pasitiki KRISTUMI, tada gėrio, teisingumo ir taikos siekis, atleidimas ir susitaikymas tampa palaiminimu: palaiminti alkstantys ir trokštantys teisumo, palaiminti gailestingieji...

(2017 11 01)

2017– Arkivyskupo Teofiliaus Matulionio metai