Kėdainių dekanato parapijų Sutvirtinamųjų savaitgalis (2017 02 04)
Paskelbta: 2017-02-06 10:41:54

Vasario 4 d. gausus būrys sutvirtinamųjų iš Kėdainių Šv. Jurgio ir Šv. Juozapo parapijų, Šėtos, Josvainių ir Lančiūnavos miestelių susirinko kartu dalyvauti Šventosios Dvasios savaitgalyje. Šlovinome, meldėmės, klausėmės liudijimų, žaidėme, šokome.

Ačiū mokytojoms ir kunigams, kurie pasikvietė ir pasirūpino, kad jaunimas turėtų galimybę patirti tikėjimo džiaugsmą! Ačiū savanoriams, kurie dovanojo laiką ir dalijosi savo gyvenimu! Programą vedė jungtinė komanda – arkivyskupijos Jaunimo centro savanoriai ir Katalikų bendruomenės „Gyvieji akmenys“ nariai.

Sekime Jėzumi, sekime Jį visi – gailestingu, atleidžiančiu, besidalijančiu Gerosios naujienos džiaugsmu, gydančiu, einančiu Kryžiaus keliu, mirštančiu dėl kitų, kaip į žemę kritęs kviečio grūdas. Kiek pajėgsime būti panašūs į savo Mokytoją, tiek sugebėsime parodyti Jį kitiems.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai