Arkivyskupo Teofiliaus Matulionio metų proga seserys benediktinės kviečia į Švč. Sakramento adoraciją Šv. Mikalojaus (benediktinių) bažnyčioje Kaune
Paskelbta: 2017-02-09 11:30:09

Garbingasis arkivyskupas Teofilius Matulionis sugrįžęs į Lietuvą nuo 1936 iki 1943 metų tarnavo Kauno arkivyskupijoje. Tuomečio Kauno arkivyskupo Juozapo Skvirecko paskyrimu 1936 m. tapęs Kauno seserų benediktinių kapelionu, svajojo Šv. Mikalojaus bažnyčią paversti Švenčiausiojo Sakramento adoracijos šventove, kurioje nuolat būtų meldžiamasi už Tėvynę Lietuvą ir jos žmones. Čia jis įvedė nuolatinę Švč. Sakramento adoraciją.

Prisimindamos šią iniciatyvą, Kauno seserys benediktinės Arkivyskupo Teofiliaus Matulionio metų proga kviečia tikinčiuosius į Švč. Sakramento adoraciją už Lietuvą. Ši adoracija rengiama kiekvieno mėnesio pirmąjį pirmadienį 20 val. Šv. Mikalojaus (benediktinių) bažnyčioje (Kauno senamiestyje, Benediktinių g. 8).

Be to, šioje bažnyčioje Švč. Sakramento adoracija vyksta ir kasdien nuo 9 iki 18 val. bei sekmadieniais 11.40–18 val.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Ganytojas

Dievas laimina nuo tvano išsigelbėjusį Nojų, sudaro su juo sandorą ir duoda jam ženklą – vaivorykštės lanką danguje. <...>Kai žmogus gyvena klausydamas Dievo, Jo palaima lydi žmogų. Ko kito galėtume šiandien melsti sau ir Lietuvai, jei ne Dievo palaimos, kylančios iš to ryšio, kuris tarsi vaivorykštės juosta jungia su Juo?

(iš Vasario 16-osios homilijos)

Aktualu

Jono Pauliaus II piligrimų kelias