Arkivyskupo Teofiliaus Matulionio metų proga seserys benediktinės kviečia į Švč. Sakramento adoraciją Šv. Mikalojaus (benediktinių) bažnyčioje Kaune
Paskelbta: 2017-02-09 11:30:09

Garbingasis arkivyskupas Teofilius Matulionis sugrįžęs į Lietuvą nuo 1936 iki 1943 metų tarnavo Kauno arkivyskupijoje. Tuomečio Kauno arkivyskupo Juozapo Skvirecko paskyrimu 1936 m. tapęs Kauno seserų benediktinių kapelionu, svajojo Šv. Mikalojaus bažnyčią paversti Švenčiausiojo Sakramento adoracijos šventove, kurioje nuolat būtų meldžiamasi už Tėvynę Lietuvą ir jos žmones. Čia jis įvedė nuolatinę Švč. Sakramento adoraciją.

Prisimindamos šią iniciatyvą, Kauno seserys benediktinės Arkivyskupo Teofiliaus Matulionio metų proga kviečia tikinčiuosius į Švč. Sakramento adoraciją už Lietuvą. Ši adoracija rengiama kiekvieno mėnesio pirmąjį pirmadienį 20 val. Šv. Mikalojaus (benediktinių) bažnyčioje (Kauno senamiestyje, Benediktinių g. 8).

Be to, šioje bažnyčioje Švč. Sakramento adoracija vyksta ir kasdien nuo 9 iki 18 val. bei sekmadieniais 11.40–18 val.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Ganytojas

Dievo artumas žmogui jau dabar apšviečia pasaulį su visu liūdesiu, problemomis ir skausmais. Šį artumą atskleidžia tikėjimas, atveriantis vartus Dievui, kad Jis įžengtų į mūsų gyvenimą, teiktų stiprybės eiti pirmyn. Mumyse yra vietos Dievui, tik priimkime Jį kaip Marija.

(iš homilijos Pažaislyje)

Aktualu