Arkivyskupo Teofiliaus Matulionio metų proga seserys benediktinės kviečia į Švč. Sakramento adoraciją Šv. Mikalojaus (benediktinių) bažnyčioje Kaune
Paskelbta: 2017-02-09 11:30:09

Garbingasis arkivyskupas Teofilius Matulionis sugrįžęs į Lietuvą nuo 1936 iki 1943 metų tarnavo Kauno arkivyskupijoje. Tuomečio Kauno arkivyskupo Juozapo Skvirecko paskyrimu 1936 m. tapęs Kauno seserų benediktinių kapelionu, svajojo Šv. Mikalojaus bažnyčią paversti Švenčiausiojo Sakramento adoracijos šventove, kurioje nuolat būtų meldžiamasi už Tėvynę Lietuvą ir jos žmones. Čia jis įvedė nuolatinę Švč. Sakramento adoraciją.

Prisimindamos šią iniciatyvą, Kauno seserys benediktinės Arkivyskupo Teofiliaus Matulionio metų proga kviečia tikinčiuosius į Švč. Sakramento adoraciją už Lietuvą. Ši adoracija rengiama kiekvieno mėnesio pirmąjį pirmadienį 20 val. Šv. Mikalojaus (benediktinių) bažnyčioje (Kauno senamiestyje, Benediktinių g. 8).

Be to, šioje bažnyčioje Švč. Sakramento adoracija vyksta ir kasdien nuo 9 iki 18 val. bei sekmadieniais 11.40–18 val.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Ganytojas

Prisikėlęs Viešpats su kančios ženklais savo kūne ateina pas mus kaip tik į šį gyvenimą, į šį netobulą pasaulį. Tik Jis gali suteikti prasmę sunkumams ir tamsai. <...> Velykų šventė mums primena, kad nors dar nesame išvaduoti iš kančios, prisikėlęs Kristus yra su mumis, ir Jis vienintelis gali atvesti į prisikėlimą.

(iš Velyknakčio homilijos)

Aktualu