Kauno I dekanato dvasininkai aptarė pasirengimo arkivyskupo Teofiliaus Matulionio beatifikacijai aktualijas (2017 02 08)
Paskelbta: 2017-02-09 17:10:08

Vasario 8 dieną arkivyskupijos kurijoje pasibaigus kunigų konferencijai įvyko Kauno I dekanato dvasininkų susitikimas su Kaišiadorių vyskupu Jonu Ivanausku. Susitikimo metu aptartos pasirengimo garbingojo arkivyskupo Teofilio Matulionio beatifikacijai aktualijos. Kaišiadorių vyskupas aptarė jau nuveiktus darbus ir pristatė tas iniciatyvas, kurias tikimasi įgyvendinti iki beatifikacijos iškilmių, išreikšdamas viltį, kad prie viso to prisidės kuo daugiau žmonių.

Pasak vyskupo, svarbus dvasinis pasirengimas iškimei. Todėl žmonėms reikia kuo plačiau paskleisti žinią apie garbingąjį arkivyskupą Teofilių Matulionį. Tam pagelbėtų pasidalijimas mintimis apie arkivyskupą prieš pagrindines sekmadienio šv. Mišias, piligriminių kelionių organizavimas, Daliaus Ramanausko filmo apie T. Matulionį rodymas ir kitos iniciatyvos.

Baigiantis susitikimui kunigai pasidalijo savo mintimis apie tai, kaip parapijose būtų galima skleisti žinią apie būsimojo palaimintojo arkivyskupo Teofilio Matulionio asmenybę.

Kun. Nerijus Pipiras

Ganytojas

Viešpats mums leidžia suprasti, kad tarnysčių ratas turi būti platesnis, kad reikia jas skatinti ir prašyti, jog kiekvienas Bažnyčios narys pagal gautus talentus ir užduotis atsakingai bei visomis jėgomis prisidėtų prie Dievo karalystės kūrimo.

(iš homilijos birželio 24 d. )

Aktualu

Jono Pauliaus II piligrimų kelias