Kunigų skyrimai (papildyta 2017 02 17)
Paskelbta: 2017-02-14 12:29:10

Kun. Andrius KONČIUS paskirtas Kauno arkikatedros bazilikos rezidentu vikaro teisėmis ir pareigomis su teise laiminti santuokas, Vytauto Didžiojo universiteto kapelionu ir Kauno kunigų seminarijos dvasios tėvu.

Kun. Darius VASILIAUSKAS atleistas iš Vytauto Didžiojo universiteto kapeliono pareigų.

T. Antanas GRAŽULIS SJ atleistas iš Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios rektoriaus pareigų ir paskirtas Kauno Šv. Jono Pauliaus II parapijos rezidentu vikaro teisėmis su teise laiminti santuokas.

T. Aldonas GUDAITIS SJ paskirtas Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios rektoriumi.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Ganytojas

Ir šiandien MERGELĖ MARIJA meilingai rūpinasi visais žmonėmis, kaip tai darė prieš šimtą metų ir visais laikais. Žadinkime dangaus ilgesį. Melskimės už visų atsivertimą, kad visi galėtų patirti amžiną DIEVO meilę.

(iš homilijos Šiluvoje 05 12 d. )

Aktualu

Jono Pauliaus II piligrimų kelias