Kunigų skyrimai (papildyta 2017 02 17)
Paskelbta: 2017-02-14 12:29:10

Kun. Andrius KONČIUS paskirtas Kauno arkikatedros bazilikos rezidentu vikaro teisėmis ir pareigomis su teise laiminti santuokas, Vytauto Didžiojo universiteto kapelionu ir Kauno kunigų seminarijos dvasios tėvu.

Kun. Darius VASILIAUSKAS atleistas iš Vytauto Didžiojo universiteto kapeliono pareigų.

T. Antanas GRAŽULIS SJ atleistas iš Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios rektoriaus pareigų ir paskirtas Kauno Šv. Jono Pauliaus II parapijos rezidentu vikaro teisėmis su teise laiminti santuokas.

T. Aldonas GUDAITIS SJ paskirtas Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios rektoriumi.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Ganytojas

Mergelė MARIJA nori būti mūsų liūdesio, nusiminimo, pasimetimo gydytoja. <...> Ji kviečia būti Jos bendradarbiais, Viešpaties teikiamo džiaugsmo talkininkais (plg. 2 Kor 1, 24). Jau šiandien galime padėti vieni kitiems. Jau šiandien galime priimti Dievo malonę ir kurti savo ir Tėvynės ateitį, jausdami atsakomybę už ją >>.

(iš homilijos Šiluvoje)

Aktualu