2017 m. Vilniaus knygų mugėje – katalikiška žiniasklaida ir leidyba (fotoalbumas)
Paskelbta: 2017-02-24 08:11:38

Nuotraukos Marijos Stanulytės

2017 m. tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje „Bažnyčios kronikos“ fondo dėka katalikiškos leidyklos, interneto portalai Lietuvoje šiemet buvo pristatomi viename stende „Tiesa, kuri išlaisvina“.

Mugėje dalyvavo ir Kaune įsikūrusios leidyklos ir kita katalikiška žiniasklaida: „Artumos“ , „Vox alteros“, „Gyvųjų akmenėlių“ leidyklos, katalikai.lt, „Marijos radijas“ ir kt.

Daugiau apie tai katalikai.lt

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

ŠVENTUMAS yra keliaujančiųjų savybė. Kai žvelgiame į tuos, kurių šventumą Bažnyčia yra oficialiai pripažinusi, matome galutinį vaizdą, užfiksuotą per jų gimimą dangui. Bet kol jie gyveno – nė vieną akimirką nebūtų pasakę: jau viską pasiekiau, viskas tobula <...>. Tad nebijokime, kad dar nesame pasiekę – kelias atviras.