Arkivyskupijos Jaunimo centre – ciklo „Gilyn“ paskaita apie sakramentus (2017 03 06)
Paskelbta: 2017-03-07 08:47:43

Šį pirmadienį, kovo 6 d., paskaitų cikle „Gilyn“, kurį rengia arkivyskupijos Jaunimo centras, lankėsi ses. dr. Gabrielė Vasiliauskaitė OSB. Susitikimo tema buvo sakramentai. Sesuo benediktinė kalbėjo apie tai, kaip atskirti ženklą nuo simbolio, o simbolį – nuo Sakramento.

Gilinomės į klausimus, kam mums reikalinga bendruomenė, sakramentai, kaip jie veikia mūsų gyvenime, ką jame keičia. Po mokymo dar gerą valandą vyko diskusijos. Jauni žmonės diskutavo apie krikščionybę, Kristaus veikimą Bažnyčioje ir mūsų gyvenimuose.

Ganytojas

Viešpats mums leidžia suprasti, kad tarnysčių ratas turi būti platesnis, kad reikia jas skatinti ir prašyti, jog kiekvienas Bažnyčios narys pagal gautus talentus ir užduotis atsakingai bei visomis jėgomis prisidėtų prie Dievo karalystės kūrimo.

(iš homilijos birželio 24 d. )

Aktualu

Jono Pauliaus II piligrimų kelias