Arkivyskupijos Jaunimo centre – ciklo „Gilyn“ paskaita apie sakramentus (2017 03 06)
Paskelbta: 2017-03-07 08:47:43

Šį pirmadienį, kovo 6 d., paskaitų cikle „Gilyn“, kurį rengia arkivyskupijos Jaunimo centras, lankėsi ses. dr. Gabrielė Vasiliauskaitė OSB. Susitikimo tema buvo sakramentai. Sesuo benediktinė kalbėjo apie tai, kaip atskirti ženklą nuo simbolio, o simbolį – nuo Sakramento.

Gilinomės į klausimus, kam mums reikalinga bendruomenė, sakramentai, kaip jie veikia mūsų gyvenime, ką jame keičia. Po mokymo dar gerą valandą vyko diskusijos. Jauni žmonės diskutavo apie krikščionybę, Kristaus veikimą Bažnyčioje ir mūsų gyvenimuose.

Žvelgdama į Mergelę Mariją, pati Bažnyčia tampa motiniškesnė, taip pat ir kiekviena pamaldi motina, žvelgdama į Mariją ir ja pasitikėdama, tampa motiniškesnė.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS homilijos Pažaislyje