Arkivyskupijos Jaunimo centre – ciklo „Gilyn“ paskaita apie sakramentus (2017 03 06)
Paskelbta: 2017-03-07 08:47:43

Šį pirmadienį, kovo 6 d., paskaitų cikle „Gilyn“, kurį rengia arkivyskupijos Jaunimo centras, lankėsi ses. dr. Gabrielė Vasiliauskaitė OSB. Susitikimo tema buvo sakramentai. Sesuo benediktinė kalbėjo apie tai, kaip atskirti ženklą nuo simbolio, o simbolį – nuo Sakramento.

Gilinomės į klausimus, kam mums reikalinga bendruomenė, sakramentai, kaip jie veikia mūsų gyvenime, ką jame keičia. Po mokymo dar gerą valandą vyko diskusijos. Jauni žmonės diskutavo apie krikščionybę, Kristaus veikimą Bažnyčioje ir mūsų gyvenimuose.

Krikštyti kūdikį – tai pasielgti teisingai jo atžvilgiu. Krikštu mes vaiką apdovanojame, suteikiame jam labai brangią dovaną – Šventąją Dvasią. <...> Gera girdėti vaikų balsus bažnyčioje. Kūdikių balsai joje, verksmas – tai pats geriausias pamokslas.

Iš popiežiaus PRANCIŠKAUS homilijos Kristaus Krikšto sekmadienį