Merginų savaitgalis „Kitoks laikas“ Palemone (2017 03 17–19)
Paskelbta: 2017-03-21 18:53:27

Kovo 17–19 d. Palemone įvyko jau ketvirtasis Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro organizuotas merginų savaitgalis „Kitoks laikas“. Šio savaitgalio metu merginos iš visos Lietuvos galėjo džiaugtis bendryste, užmegzti naujų pažinčių. Taip pat merginos klausėsi paskaitų apie moteriškumą, kurias vedė Kristina Jankauskaitė ir sesuo salezietė Liucija Grybaitė.

Šeštadienį visos aplankėme S. Nėries memorialinį muziejų, dalyvavome meno terapijoje. Vakare vyko Sutaikinimo pamaldos, merginos turėjo galimybę atlikti išpažintį ar pasikalbėti su kunigu, vyko Švč. Sakramento adoracija ir užtarimo malda.

Po savaitgalio dalyvės teigė, kad labai džiaugiasi šiuo savaitgaliu, jo metu gavo labai daug atsakymų į savo klausimus, sužinojo naujų dalykų, taip pat sustiprino ryšį su Dievu ir su savimi.

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS 2019 04 17 d. homilijos