Kurso susitikime Kaune kunigai paminėjo seminarijos baigimo 25-metį (2017 03 21)
Paskelbta: 2017-03-22 11:32:18

Kovo 21 dieną į Kauno Gerojo Ganytojo parapiją rinkosi klebono mons. Kęstučio Grabausko seminarijos kurso draugai paminėti kurso globėjo šv. Juozapo ir kartu pasimelsti.

Iškilmingoms šv. Mišioms vadovavo Vilniaus arkivyskupijos  augziliaras vyskupas Arūnas Poniškaitis, koncelebravo 11 kunigų, atvykusių iš įvairių Lietuvos vyskupijų. Sakydamas homiliją, vyskupas A. Poniškaitis gausiai susirinkusius tikinčiuosius ragino būti gailestingumo apaštalais – nesakyti, kad gailestingumas jau išseko ar turi kokias nors ribas, bet būti pasirengusiems visada atleisti. Jėzus, atsakydamas Petrui, kvietė atleisti ne septynis, bet septyniasdešimt septynis kartus.

Baigiantis šv. Mišioms parapijos bendruomenė pasveikino dvasininkus, minėjusius arba šiomis dienomis mininčius kunigystės dvidešimt penkerių metų jubiliejus. Taip pat buvo prisiminti kunigai, tą dieną šventę savo gimtadienį.

Kun. Nerijus Pipiras

Ganytojas

Ir šiandien MERGELĖ MARIJA meilingai rūpinasi visais žmonėmis, kaip tai darė prieš šimtą metų ir visais laikais. Žadinkime dangaus ilgesį. Melskimės už visų atsivertimą, kad visi galėtų patirti amžiną DIEVO meilę.

(iš homilijos Šiluvoje 05 12 d. )

Aktualu

Jono Pauliaus II piligrimų kelias