Sutvirtinamųjų rekolekcijų savaitgalis (2017 04 08–09)
Paskelbta: 2017-04-10 07:52:31

Balandžio 8–9 d. savaitgalį įvyko dar vienos lytiškumo ugdymo rekolekcijos, skirtos arkivyskupijos sutvirtinamiesiems. Šį kartą rekolekcijose dalyvavo 65 jaunuoliai iš Kauno Jono Pauliaus II parapijos, Kauno Jėzuitų rektorato, Jonavos, Kulautuvos ir Kėdainių.

Susitikimo metu kalbėjomės apie žmogų, jo savivertę, vertybes, unikalumą, merginų ir vaikinų skirtumus, santykius, meilę. Klausėmės nuostabios sužadėtinių poros liudijimo. Šeštadienio dieną vainikavo maldos vakaras, kurio metu sutvirtinamieji turėjo galimybę švęsti Sutaikinimo sakramentą, dalyvauti adoracijoje ir prašyti užtarimo maldos. Sekmadienį klausėmės mokymo apie gyvybę ir jos svarbą, vėliau kartu šventėme šv. Mišias ir viską baigėme šventiniais pietumis. Nuoširdžiai dėkojame savanoriams, katechetams, sužadėtinių porai, užtarėjams, kunigams, kalbėtojams ir tiems, kurie meldėsi už šias rekolekcijas. Dievas yra didis!

Būkime KRISTAUS žmonės, būkime BAŽNYČIOS žmonės. Sekti Kristumi ne visada paprasta, lengva, bet gyva ir džiugu. Šis sekimas suvienija mus tarpusavyje į vieną gyvą kūną kartu su Jėzumi.

Iš 2018 06 24 homilijos

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai