Arkivyskupijos Jaunimo centro kūrybos vakare – jaunimo kūryba ir padėka Dievui už talentus (2017 03 28)
Paskelbta: 2017-04-11 13:03:45

Kovo 28 d. jau antrus metus iš eilės vyko jarkivyskupijos Jaunimo centro organizuotas kūrybos vakaras. Gavėnios vakaro metu savo kūryba ir talentu su visais susirinkusiaisiais dalijosi Jokūbas Jakelis ir Mantas, Vincentas Lizdenis, Kauno kunigų seminarijos klierikai, Gustė Beržanskaitė, Kristijonas Bučiūnas, kun. Vytautas Mazirskas ir kun. Arūnas Simonavičius, Vilius Jankūnas, Agnė Bubilaitė, Gintarė, Jovita Skardžiūtė bei Matas Kaunietis.

Jaukų susitikimą baigėme Švč. Sakramento adoracija, dėkodami Dievui už visas Jo malones ir už šį jaukų susitikimą, kurio metu galėjome išgirsti vienas kito kūrybą, atliekamą muziką, eiles ir prisiliesti prie vienas kito širdies.

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS 2019 04 17 d. homilijos