Malda už Kauno Veršvų gimnazijos bendruomenę (2017 04 28)
Paskelbta: 2017-04-28 18:40:31

Balandžio 28 d. Kauno Šv. Juozapo (Vilijampolės) bažnyčioje buvo aukojamos iškilmingos šv. Mišios už Kauno Veršvų gimnazijos bendruomenę. Šv. Mišias aukojo ir homiliją sakė Kauno arkivyskupas Lionginas Virbalas SJ. Giedojo gimnazijos moksleivių mišrus choras.

Baigiantis šv. Mišioms arkivyskupas pašventino gimnazijos vėliavą. Po iškilmingo palaiminimo padėkojo gimnazijos direktoriui Žilvinui Damijonaičiui, mokytojams, mokiniams ir gimnazijos chorui už bendrą maldą šv. Mišiose.

Ugnės Dirsytės informacija

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS 2019 04 17 d. homilijos