Parapijų zakristijonų ir liturgijos skaitovų seminarai (2017 05 18–19)
Paskelbta: 2017-05-19 15:39:03

Kauno arkivyskupijos sielovados bendradarbiai parapijose ir šiemet turi galimybę tęsti bendrystę ir įgyti naujų žinių ugdymo seminarų cikle „Kad Tavo namuose būtų gera ir jauku“.

Arkivyskupijos kurijos kvietimu gegužės 18 d. į jau II seminarą Šv. Jono Krikštytojo centre susirinko daugiau kaip 20-ties parapijų zakristijonai. Beveik visą dieną trukusį seminarą (su teorine ir praktine dalimi – atsakant į dalyvių klausimus – ir bendrais pietumis) „Būti Bažnyčios tarnu“ vedė kun. Artūras Kazlauskas.

„Retorika ir skaitovo praktika“ – taip pavadintame baigiamajame III seminare gegužės 19 d. dalyvavo parapijų liturgijos skaitovai. Kartu su kun. Artūru Kazlausku arkivyskupijos kurijoje seminaro praktinį mokymą, kaip skaityti Šventąjį Raštą, vedė aktorius, solistas Jonas Lamauskas.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Ganytojas

Prieš 100 metų MERGELĖ MARIJA Fatimoje leido vaikams patirti, ką reiškia Dievo meilė.<...>Ir mes turime Motiną, tikime, kad DIEVAS lydi mus savo meile, todėl galime ir mes melstis už save, savo Tėvynę, visą pasaulį kurdami meilės aplinką >>

(iš šv. Mišių su lietuviais piligrimais Fatimoje 2017 10 21)