Parapijų zakristijonų ir liturgijos skaitovų seminarai (2017 05 18–19)
Paskelbta: 2017-05-19 15:39:03

Kauno arkivyskupijos sielovados bendradarbiai parapijose ir šiemet turi galimybę tęsti bendrystę ir įgyti naujų žinių ugdymo seminarų cikle „Kad Tavo namuose būtų gera ir jauku“.

Arkivyskupijos kurijos kvietimu gegužės 18 d. į jau II seminarą Šv. Jono Krikštytojo centre susirinko daugiau kaip 20-ties parapijų zakristijonai. Beveik visą dieną trukusį seminarą (su teorine ir praktine dalimi – atsakant į dalyvių klausimus – ir bendrais pietumis) „Būti Bažnyčios tarnu“ vedė kun. Artūras Kazlauskas.

„Retorika ir skaitovo praktika“ – taip pavadintame baigiamajame III seminare gegužės 19 d. dalyvavo parapijų liturgijos skaitovai. Kartu su kun. Artūru Kazlausku arkivyskupijos kurijoje seminaro praktinį mokymą, kaip skaityti Šventąjį Raštą, vedė aktorius, solistas Jonas Lamauskas.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Būkime KRISTAUS žmonės, būkime BAŽNYČIOS žmonės. Sekti Kristumi ne visada paprasta, lengva, bet gyva ir džiugu. Šis sekimas suvienija mus tarpusavyje į vieną gyvą kūną kartu su Jėzumi.

Iš 2018 06 24 homilijos

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai