Bendruomenei pristatyta nauja Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos direktorė (2017 05 19)
Paskelbta: 2017-05-19 15:40:38

Nuotraukos Algimanto MIKOLĖNO

Kauno Šv. Jono Pauliaus II parapijoje minint šv. Jono Pauliaus II gimtadienį gegužės 19 d. vyko Jono Pauliaus II gimnazijos bendruomenės šventė su folkloro ansambliu „Gilė“, o jos metu šventės svečias Kauno arkivyskupas metropolitas Lionginas Virbalas pristatė naują gimnazijos direktorę Ramutę Latvelienę. Ji pradės darbą gimnazijoje nuo š. m. liepos 1 d.

-------

Ramutė LATVELIENĖ (gim. 1961 m.) yra Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos Pradinio ugdymo skyriaus vedėja. Nuo 1997 m. iki 2014 metų dirbo Kulautuvos vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui. Turi 20 metų vadybinio darbo patirtį ir III vadybinę kategoriją. Yra geografijos mokytoja metodininkė, kūno kultūros vyriausioji mokytoja. Nuolat tobulina kvalifikaciją įvairiuose kursuose ir programose.

2012–2013 metais dirbo savanore Panemunės senelių namuose, 2010–2014 metais buvo Kulautuvos parapijos Carito vedėja.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Didžiulis džiaugsmas ir viltis, kad žmonių širdyse Kristaus Bažnyčia gyvena, todėl nuolat atsiranda tų, kurie nori jai įsipareigoti ir tarnauti. Didžiausių sunkumų akimirkomis Dievas siųsdavo šventųjų, kurie atnaujindavo Bažnyčią. Šis laikmetis yra būtent toks – tai šventųjų laikmetis.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS 2019 04 17 d. homilijos