Nauji kunigų ir diakonų skyrimai (2017 m. birželis)
Paskelbta: 2017-06-14 11:56:20

Mons. Augustinas PAULAUSKAS paskirtas arkivyskupo generalvikaru ir paliktas eiti kitas turimas pareigas.

Kun. Virgilijus DUDONIS atleistas iš Vilkijos, Seredžiaus ir Paštuvos klebono pareigų ir paskirtas Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos rezidentu vikaro teisėmis.

Kun. Linas ŠIPAVIČIUS atleistas iš Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos vikaro pareigų ir paskirtas Vilkijos ir Seredžiaus parapijų klebonu.

Diak. Vincentas LIZDENIS paskirtas atlikti sielovadinės tarnystės Raudondvario parapijoje.

Diak. Emilis VASILIAUSKAS paskirtas atlikti sielovadinės tarnystės Kauno Pal. Jurgio Matulaičio parapijoje.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Ne tik žmogus ieško DIEVO, bet ir DIEVAS ne mažiau ieško žmogaus. <...> Jis trokšta patraukti, suvienyti visus su savimi, todėl renkasi ir šaukia žmones. Kunigystė – ne sau ir ne dėl savęs, o dėl tų, pas kuriuos VIEŠPATS siunčia.