Nauji kunigų ir diakonų skyrimai (2017 m. birželis)
Paskelbta: 2017-06-14 11:56:20

Mons. Augustinas PAULAUSKAS paskirtas arkivyskupo generalvikaru ir paliktas eiti kitas turimas pareigas.

Kun. Virgilijus DUDONIS atleistas iš Vilkijos, Seredžiaus ir Paštuvos klebono pareigų ir paskirtas Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos rezidentu vikaro teisėmis.

Kun. Linas ŠIPAVIČIUS atleistas iš Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos vikaro pareigų ir paskirtas Vilkijos ir Seredžiaus parapijų klebonu.

Diak. Vincentas LIZDENIS paskirtas atlikti sielovadinės tarnystės Raudondvario parapijoje.

Diak. Emilis VASILIAUSKAS paskirtas atlikti sielovadinės tarnystės Kauno Pal. Jurgio Matulaičio parapijoje.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Ganytojas

Dievo artumas žmogui jau dabar apšviečia pasaulį su visu liūdesiu, problemomis ir skausmais. Šį artumą atskleidžia tikėjimas, atveriantis vartus Dievui, kad Jis įžengtų į mūsų gyvenimą, teiktų stiprybės eiti pirmyn. Mumyse yra vietos Dievui, tik priimkime Jį kaip Marija.

(iš homilijos Pažaislyje)

Aktualu