Nauji kunigų ir diakonų skyrimai (2017 m. birželis)
Paskelbta: 2017-06-14 11:56:20

Mons. Augustinas PAULAUSKAS paskirtas arkivyskupo generalvikaru ir paliktas eiti kitas turimas pareigas.

Kun. Virgilijus DUDONIS atleistas iš Vilkijos, Seredžiaus ir Paštuvos klebono pareigų ir paskirtas Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos rezidentu vikaro teisėmis.

Kun. Linas ŠIPAVIČIUS atleistas iš Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos vikaro pareigų ir paskirtas Vilkijos ir Seredžiaus parapijų klebonu.

Diak. Vincentas LIZDENIS paskirtas atlikti sielovadinės tarnystės Raudondvario parapijoje.

Diak. Emilis VASILIAUSKAS paskirtas atlikti sielovadinės tarnystės Kauno Pal. Jurgio Matulaičio parapijoje.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Ganytojas

Visuomenėje, kuri Evangeliją yra linkusi matyti kaip praėjusių laikų reliktą, reikia turėti drąsos Kristų iškelti į centrą, liudyti, dalytis džiaugsmu, kad sekame Kristumi, kad Jį pažinome, kad Jis mus patraukė.

(iš Devintinių sekmadienio homilijos)

Aktualu

Jono Pauliaus II piligrimų kelias