Nauji kunigų ir diakonų skyrimai (2017 m. birželis)
Paskelbta: 2017-06-14 11:56:20

Mons. Augustinas PAULAUSKAS paskirtas arkivyskupo generalvikaru ir paliktas eiti kitas turimas pareigas.

Kun. Virgilijus DUDONIS atleistas iš Vilkijos, Seredžiaus ir Paštuvos klebono pareigų ir paskirtas Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos rezidentu vikaro teisėmis.

Kun. Linas ŠIPAVIČIUS atleistas iš Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos vikaro pareigų ir paskirtas Vilkijos ir Seredžiaus parapijų klebonu.

Diak. Vincentas LIZDENIS paskirtas atlikti sielovadinės tarnystės Raudondvario parapijoje.

Diak. Emilis VASILIAUSKAS paskirtas atlikti sielovadinės tarnystės Kauno Pal. Jurgio Matulaičio parapijoje.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Būkime KRISTAUS žmonės, būkime BAŽNYČIOS žmonės. Sekti Kristumi ne visada paprasta, lengva, bet gyva ir džiugu. Šis sekimas suvienija mus tarpusavyje į vieną gyvą kūną kartu su Jėzumi.

Iš 2018 06 24 homilijos

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai