MIESTO MISIJOMS rengiamasi su misionieriais iš Slovakijos
Paskelbta: 2017-06-19 12:08:46

Į Miesto misijas Kaune yra atvykusi misionierių grupė iš Slovakijos drauge su vadovu Bohusu Zivcaku. Šv. Jono Krikštytojo centre šios evangelizuojančios bendruomenės „River of live“ („Gyvenimo upė“) nariai, apsilankę keliose žymiose Lietuvos šventovėse, susitiko su mūsų savanoriais, specialiai jau pusmetį besirengiančiais evangelizacinei misijai, ir ruošiasi Misijų savaitei. Kaip misionieriai, jie lankysis Nepilnamečių kolonijoje, Mergaičių socializacijos centre, Slaugos ligoninėje, Pravieniškių pataisos namuose ir kitur.

Birželio 18 d. vakare bendruomenė iš Slovakijos surengė šlovinimo vakarą Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčioje.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Būkime KRISTAUS žmonės, būkime BAŽNYČIOS žmonės. Sekti Kristumi ne visada paprasta, lengva, bet gyva ir džiugu. Šis sekimas suvienija mus tarpusavyje į vieną gyvą kūną kartu su Jėzumi.

Iš 2018 06 24 homilijos

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai