MIESTO MISIJOMS rengiamasi su misionieriais iš Slovakijos
Paskelbta: 2017-06-19 12:08:46

Į Miesto misijas Kaune yra atvykusi misionierių grupė iš Slovakijos drauge su vadovu Bohusu Zivcaku. Šv. Jono Krikštytojo centre šios evangelizuojančios bendruomenės „River of live“ („Gyvenimo upė“) nariai, apsilankę keliose žymiose Lietuvos šventovėse, susitiko su mūsų savanoriais, specialiai jau pusmetį besirengiančiais evangelizacinei misijai, ir ruošiasi Misijų savaitei. Kaip misionieriai, jie lankysis Nepilnamečių kolonijoje, Mergaičių socializacijos centre, Slaugos ligoninėje, Pravieniškių pataisos namuose ir kitur.

Birželio 18 d. vakare bendruomenė iš Slovakijos surengė šlovinimo vakarą Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčioje.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Ganytojas

Viešpats mums leidžia suprasti, kad tarnysčių ratas turi būti platesnis, kad reikia jas skatinti ir prašyti, jog kiekvienas Bažnyčios narys pagal gautus talentus ir užduotis atsakingai bei visomis jėgomis prisidėtų prie Dievo karalystės kūrimo.

(iš homilijos birželio 24 d. )

Aktualu

Jono Pauliaus II piligrimų kelias