MIESTO MISIJOMS rengiamasi su misionieriais iš Slovakijos
Paskelbta: 2017-06-19 12:08:46

Į Miesto misijas Kaune yra atvykusi misionierių grupė iš Slovakijos drauge su vadovu Bohusu Zivcaku. Šv. Jono Krikštytojo centre šios evangelizuojančios bendruomenės „River of live“ („Gyvenimo upė“) nariai, apsilankę keliose žymiose Lietuvos šventovėse, susitiko su mūsų savanoriais, specialiai jau pusmetį besirengiančiais evangelizacinei misijai, ir ruošiasi Misijų savaitei. Kaip misionieriai, jie lankysis Nepilnamečių kolonijoje, Mergaičių socializacijos centre, Slaugos ligoninėje, Pravieniškių pataisos namuose ir kitur.

Birželio 18 d. vakare bendruomenė iš Slovakijos surengė šlovinimo vakarą Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčioje.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Žvelgdama į Mergelę Mariją, pati Bažnyčia tampa motiniškesnė, taip pat ir kiekviena pamaldi motina, žvelgdama į Mariją ir ja pasitikėdama, tampa motiniškesnė.

Iš vyskupo Algirdo JUREVIČIAUS homilijos Pažaislyje