Kun. N. Šmerauskas tapo Misisogos (Kanada) Lietuvos kankinių parapijos klebonu (2017 09 17)
Paskelbta: 2017-10-10 20:53:56

Kauno arkivyskupijos kunigas Nerijus Šmerauskas, pastaraisiais metais tarnaujantis lietuvių sielovadoje Kanadoje, tapo Misisogos (miestas Kanados pietryčiuose, Ontarijo provincija) Lietuvos kankinių parapijos klebonu.

Šia proga rugsėjo 17 d. parapijoje vyko šventė. Joje dalyvavo Toronto vyskupas pagalbininkas Johnas Boissonneauʼas, LVK delegatas užsienio lietuvių sielovadai prel. Edmundas Putrimas, Toronto, Čikagos, kitų lietuvių parapijų dvasininkai bei svečiai, tarp jų naujasis Lietuvos ambasadorius Kanadoje Darius Pranckevičius, garbės generalinis konsulas P. V. Kuras.

Daugiau apie iškilmes ir pokalbį su kun. Nerijumi Šmerausku skaityti „Tėviškės žiburiuose“, spalio 3 d. (nr. 37 (3517).

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Mes ieškome Dievo veido aukštybėse, o Jis mums atsiskleidžia kiekvieno žmogaus veide. <...> JĖZAUS veidas suspindi džiaugsmu, kai prakalbiname ar aplankome vienišą, nusiminusį žmogų. Jėzaus ranką spaudžiame, kai ateiname paguosti...