Kun. N. Šmerauskas tapo Misisogos (Kanada) Lietuvos kankinių parapijos klebonu (2017 09 17)
Paskelbta: 2017-10-10 20:53:56

Kauno arkivyskupijos kunigas Nerijus Šmerauskas, pastaraisiais metais tarnaujantis lietuvių sielovadoje Kanadoje, tapo Misisogos (miestas Kanados pietryčiuose, Ontarijo provincija) Lietuvos kankinių parapijos klebonu.

Šia proga rugsėjo 17 d. parapijoje vyko šventė. Joje dalyvavo Toronto vyskupas pagalbininkas Johnas Boissonneauʼas, LVK delegatas užsienio lietuvių sielovadai prel. Edmundas Putrimas, Toronto, Čikagos, kitų lietuvių parapijų dvasininkai bei svečiai, tarp jų naujasis Lietuvos ambasadorius Kanadoje Darius Pranckevičius, garbės generalinis konsulas P. V. Kuras.

Daugiau apie iškilmes ir pokalbį su kun. Nerijumi Šmerausku skaityti „Tėviškės žiburiuose“, spalio 3 d. (nr. 37 (3517).

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Kūrėjas mus kalbina į savo bendrystę, skatina domėtis kitu žmogumi ir bendruoju gėriu. Esame kviečiami atsiliepti į Dievo kalbinimą, į tą švelnų ir kartu tvirtą balsą. Mums reikalingas konkretus ir aiškus apsisprendimas priimti Dievą į savo širdį ir leistis Jo vedamiems.