Kauno I dekanato parapijų šeimų vadovų susitikimas (2017 10 05)
Paskelbta: 2017-10-16 12:33:47

Spalio 5 d. Kauno I dekanato parapijų ir rektoratų šeimų vadovai rinkosi į arkivyskupijos Šeimos centrą ir dalyvavo darbiniame susirinkime. Džiugu, kad dalyvių ratas kiekvieną kartą plečiasi, paliesdamas daugumą dekanato parapijų bei rektoratų.

Pasimeldę dalyviai susipažino su nauju arkivyskupijos Šeimos centro darbuotoju Dovydo Kučinsku, kuris rūpinsis šeimų sielovada po Santuokos, išklausė informaciją apie toliau tęsiamą naują seminarų ciklą, skirtą šeimoms, sužadėtinių vadovams bei visiems parapijiečiams. Jis prasidės spalio 27 d. tema „Meilė niekada nesibaigia?“ (lektorius R. Pagojus).
Vėliau su psichologe Judita Velžiene gilinosi į svarbius kausimus apie savo vidinius resursus, gyvenimo patirtis, pagrindines gyvenimo ir veiklos sritis. Atlikdami įdomias praktines užduotis, jas aptardami, dalyviai galėjo tarsi iš naujo pažvelgti į save, savo stipriąsias ir galbūt pamirštas puses. Daugeliui dalyvių ši patirtis buvo nauja ir labai vertinga.

Šventasis Tėvas PRANCIŠKUS (Airijoje) nurodė, kad svarbus yra kasdienis pavyzdys, kurį duoda Viešpatį mylintys ir jo Žodžiu pasitikintys tėvai. Jis dar kartą paragino šeimas melstis namuose, kalbėti apie gerus ir šventus dalykus, priimti Motiną Mariją į savo šeimos gyvenimą, kartu švęsti krikščioniškas šventes, solidariai padėti kenčiantiems žmonėms, nustumtiems į visuomenės gyvenimo paribius.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai