Šv. Cecilijos šventės proga – Kauno arkivyskupo padėka parapijų vargonininkams ir chorvedžiams (2017 11 24)
Paskelbta: 2017-11-24 21:06:50

Lapkričio 24 d. popietę arkivyskupijos kurijoje džiaugsmingai, su giesmėmis atšvęsta Šv. Cecilijos šventė. Muzikų globėjos dienos proga Kauno arkivyskupas Lionginas Virbalas kaip padėkos ženklą į kuriją pakvietė žmones, arkivyskupijos parapijose savo tarnyste puoselėjančius bažnytinę muziką, giedojimą.

Susitikimo pradžioje kurijos koplyčioje su vargonininkais, chorvedžiais buvo švenčiamos šv. Mišios, giesmėmis ir bendrystės džiaugsmu vėliau dalytasi agapėje.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Šventasis Tėvas PRANCIŠKUS (Airijoje) nurodė, kad svarbus yra kasdienis pavyzdys, kurį duoda Viešpatį mylintys ir jo Žodžiu pasitikintys tėvai. Jis dar kartą paragino šeimas melstis namuose, kalbėti apie gerus ir šventus dalykus, priimti Motiną Mariją į savo šeimos gyvenimą, kartu švęsti krikščioniškas šventes, solidariai padėti kenčiantiems žmonėms, nustumtiems į visuomenės gyvenimo paribius.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai