Šv. Cecilijos šventės proga – Kauno arkivyskupo padėka parapijų vargonininkams ir chorvedžiams (2017 11 24)
Paskelbta: 2017-11-24 21:06:50

Lapkričio 24 d. popietę arkivyskupijos kurijoje džiaugsmingai, su giesmėmis atšvęsta Šv. Cecilijos šventė. Muzikų globėjos dienos proga Kauno arkivyskupas Lionginas Virbalas kaip padėkos ženklą į kuriją pakvietė žmones, arkivyskupijos parapijose savo tarnyste puoselėjančius bažnytinę muziką, giedojimą.

Susitikimo pradžioje kurijos koplyčioje su vargonininkais, chorvedžiais buvo švenčiamos šv. Mišios, giesmėmis ir bendrystės džiaugsmu vėliau dalytasi agapėje.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Jau apaštalus menančiais laikais Bažnyčia laikė kankinius garbingiausiais, rinktiniais savo nariais. Jie yra tikrasis Bažnyčios elitas. Jie ne tik gyvenimu, bet ir mirtimi sekė Kristų, susitapatino su Juo. Visais amžiais nesuskaičiuojama kankinių minia vėl ir vėl pasipildo. Būti Kristaus sekėju ir mokiniu kartais yra mirtinai pavojingas užsiėmimas.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai