ALFA kurso baigiamoji šventė Jaunimo centre (2017 12 04)
Paskelbta: 2017-12-06 18:10:50

Gruodžio 4 d. arkivyskupijos Jaunimo centre vyko ALFA kurso šventinis susitikimas, kuris užbaigė dešimties savaičių mokymus šiame centre. Visą šį laiką Jaunimo centre vyko įsimintinų įvykių: mokymai, liudijimai, susitikimai, pokalbiai, apsikabinimai, bendrystė... Kartu mokėmės pažinti save, kitus, artėti link Dievo ir mokytis labiau mylėti.

Labai dėkojame ALFA komandai ir daugiau nei 50 dalyvių, kurie šiemet leidosi į nepamirštamą nuotykį!

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

Jau apaštalus menančiais laikais Bažnyčia laikė kankinius garbingiausiais, rinktiniais savo nariais. Jie yra tikrasis Bažnyčios elitas. Jie ne tik gyvenimu, bet ir mirtimi sekė Kristų, susitapatino su Juo. Visais amžiais nesuskaičiuojama kankinių minia vėl ir vėl pasipildo. Būti Kristaus sekėju ir mokiniu kartais yra mirtinai pavojingas užsiėmimas.

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai