VšĮ „Kataliko balso“ seminaras Kaune apie lytiškumo etiką (2017 12 05)
Paskelbta: 2017-12-07 16:42:46

VšĮ „Kataliko balsas“, bendradarbiaudamas su Kauno arkivyskupijos Jaunimo centru, rengia trečią „Kataliko balso“ akademijos kursą „Lytiškumo etika: šiuolaikiniai iššūkiai ir Bažnyčios atsakas“. Tai keturių susitikimų kursas, kuriame aptariamos tokios temos, kaip šiandienos kultūroje vyraujanti lytiškumo etika, Katalikų Bažnyčios mokymas apie lytiškumą, nereguliariosios situacijos ( homoseksualumas ir transseksulaumas), lytiškumo etikos perteikimo klausimai ir kt.

Gruodžio 5 d. Jaunimo centre įvyko pirmasis susitikimas su „Kataliko balso“ iniciatyvos vadove lektore Toma Bružaite. Ji dalijosi tema „Šiandienos kultūroje vyraujančios lytiškumo etikos bruožai“. Seminare dalyvavo ir aktyviai į diskusijas įsitraukė trisdešimt aštuoni kursų dalyviai: Jaunimo centro ir lytiškumo ugdymo programos „Pažink save“ savanoriai, sužadėtinių kursų ir parapijų jaunimo vadovai, mokytojai ir kiti.

Tikimės, kad šie kursai padės geriau suprasti vyraujančias problemas šiuolaikinėje kultūroje ir tinkamai komunikuoti su visuomene lytiškumo etikos klausimais.

Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro informacija

DVASIA suburia žmones – jie vėl ima vienas kitą suprasti. Meilė, solidarumas yra tai, kas žmogų daro labiau žmogumi. Kai padedame vieni kitiems, norime širdį atverti Dievui, Šventoji Dvasia iš tikrųjų veikia mumyse.

Iš Sekminių homilijos

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai