Knygų mugėje – Kauno bažnyčios interaktyviajame terminale, seserys benediktinės apie pal. Teofilių, leidyklų derlius (2018 02 22–25)
Paskelbta: 2018-02-09 12:37:51

Vasario 22–25 d. 2018 m. tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje planuoja dalyvauti 13 katalikiškos žiniasklaidos atstovų bendrame „Bažnyčios kronikos“ stende (daugiau apie tai žr. „Bažnyčios kronikos“ fondo pranešime >>.)

Mugėje dalyvaus ir Kaune įsikūrusios „Artumos“ ,„Gyvųjų akmenėlių“ leidyklos, Katalikų interneto tarnyba, „Marijos radijas“, savo leidinius pristatys arkivyskupijoje tarnaujantys broliai kapucinai.

Knygų mugėje bus pristatytas Kauno apskrities viešosios bibliotekos ir arkivyskupijos projektas – interaktyvusis terminalas apie 9 Kauno bažnyčias. Vasario 23 d. 16 val. susitikime su mugės lankytojais dalyvaus arkivyskupas Lionginas Virbalas, projekto vadovė Rimantė Tamoliūnienė ir kt.

Vasario 23 d. 14 val. laukia įdomi diskusija „Kankinystė vakar, šiandien ir visada? Už ką, vardan ko?“ Numatomi dalyviai: arkivyskupas Sigitas Tamkevičius, 2017 m. Laisvės premijos laureatė ses. Nijolė Sadūnaitė, doc. dr. Arūnas Streikus.

Tą pačią dieną 18 val. apie palaimintojo Teofiliaus Matulionio, savo vienuolijos buvusio kapeliono, dvasinį palikimą dalysis Kauno seserys benediktinės. Prieš tai 16 val. – mons. Algirdo Jurevičiaus knygos „Susipažinkime – esu Teofilius“ pristatymas (daugiau žr. www.artuma.lt >>).

Daugiau susitikimų – mugės programoje.

Kauno arkivyskupijos Informacijos tarnyba

Yra gražiai sakoma – kuo tamsesnė naktis, tuo ryškiau spindi žvaigždės. Iš tiesų, šiemet ryškiau pamatėme daugelį svarbių dalykų. Pirmiausia, kad gyvenime esama sričių, kuriose negali būti jokių kompromisų. Nors Vakaruose teisingai pabrėžiame bendro sutarimo ir bendruomeniškumo svarbą, vis dėlto įsitikinome, kad ne visuomet toks sutarimas įmanomas. O kartais, ginant tiesą, tenka atiduoti ir patį brangiausią turtą – gyvybę.

Arkivyskupo Kęstučio Kėvalo herbas
+ Kęstutis KĖVALAS