Šv. Mišios Kauno klinikų filiale Onkologijos ligoninėje (2018 03 07)
Paskelbta: 2018-03-09 12:49:45

Kovo 7 d. Kauno klinikų filialo Onkologijos ligoninės koplyčioje (rūsyje) buvo atnaujintos reguliarios šv. Mišios už ligonius, jų artimuosius ir visą ligoninės personalą. Liturgijai vadovavo Kauno Aukštosios Panemunės Švč. Mergelės Marijos Vardo parapijo klebonas kun. Rimantas Baltrušaitis. Homilijoje kunigas sakė, kad mes ateiname pas Dievą neverti, tuščiomis rankomis, bet turime būti atviri priimti viską ką Jis mums duoda. Senojo Testamento žmogaus teisumas buvo vykdyti įstatymus, kaip stengėsi daryti Rašto aiškintojai. Jėzus kalba apie teisumą per tikrumą, kad Dievas yra mylintis ir gailestingas. Kiekvienas katalikas turi būti tikras, kad nuolankiai atėjęs pas Dievą atvirą širdimi bus priimtas, paguostas ir gaus jam reikalingų malonių.

Po šv. Mišių kun. R. Baltrušaitis dėkojo visiems susirinkusiems ir kvietė kiekvieną pirmą mėnesio trečiadienį (04 04, 05 02 ir t. t.) 15 val. visus galinčius įsitraukti į bendrą maldą šioje Onkologijos ligoninės koplyčioje.

Svetlana Adler-Mikulėnienė, Kauno klinikų dvasinė asistentė

Būkime KRISTAUS žmonės, būkime BAŽNYČIOS žmonės. Sekti Kristumi ne visada paprasta, lengva, bet gyva ir džiugu. Šis sekimas suvienija mus tarpusavyje į vieną gyvą kūną kartu su Jėzumi.

Iš 2018 06 24 homilijos

2018 – Trakų Dievo Motinos Lietuvos Globėjos metai